LUBRYKANTY DLA KOMFORTU I DOBREJ ZABAWY

Bardzo często podczas seksu kobiety odczuwają dyskomfort związany z niewystarczającym nawilżeniem pochwy. Może to prowadzić do bolesnych otarć i podrażnień, co w efekcie powoduje unikanie zbliżeń – to, co miało być przyjemne, staje się bolesne. W takim przypadku najlepszym wyjściem może być zakup odpowiedniego lubrykantu, który sprawi, że seks znowu stanie się dobrą zabawą, a o dyskomforcie będzie można zapomnieć!

Dla kogo przeznaczone są lubrykanty?

W tej chwili do dyspozycji mamy tyle różnych produktów, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego. W ofertach znajdują się lubrykanty na bazie wody, silikonu, zapachowe, smakowe, idealne do stosowania podczas seksu klasycznego, jak i analnego. Lubrykanty na bazie wody są bardzo często polecane osobom, które mają skłonności do alergii i podrażnień. Ich dużym plusem jest to, że nie wchodzą w reakcje z zabawkami erotycznymi, są łatwe do zmycia i nie pozostawiają plam. Lubrykanty silikonowe to dobry sposób na nawilżenie w przypadku, gdy kobieta cierpi z powodu dużej suchości pochwy. Są również idealne, jeśli decydujemy się na seks analny.

W sklepie internetowym eRozkosz.pl można znaleźć także żele, które mają wiele zastosowań i działają np. jak lubrykant i olejek do masażu w jednym. Masaż erotyczny to jedno z najprzyjemniejszych doznań dla ciała – może być idealną grą wstępną, więc takie połączenie to perfekcyjne rozwiązanie. Są także żele, które ułatwiają orgazm, żele dla wyjątkowo wrażliwych pań i wiele innych, które mogą podnieść jakość życia intymnego.

Do zabawy na długie, jesienno – zimowe wieczory

Seks analny od dawna nie jest już tematem tabu i coraz więcej par decyduje się na ten rodzaj przyjemności. Na szczęście jest wiele rodzajów lubrykantów ( przeważnie na bazie silikonu), które ułatwią penetrację, tak, że nie będzie kojarzyć się ona z bólem, ani choćby drobnym dyskomfortem. A z myślą o tych parach, które lubią eksperymenty, powstał żel, doskonale rozluźniający podczas zabaw erotycznych, takich jak fisting. Żel ten ma silne działanie znieczulająco – przeciwbólowe.

Dla tych, którzy preferują zabawy solo też znajdzie się coś odpowiedniego. Często panie, które rodziły w sposób naturalny, skarżą się na niewystarczające doznania podczas penetracji. Jeśli należysz do tej grupy kobiet lub po prostu chcesz podnieść jakość swojego życia intymnego, a przy okazji doznania twojego partnera, możesz zdecydować się na żel, który ścieśnia ścianki pochwy, ułatwiając również osiągnięcie orgazmu.

Odwiedź eRozkosz i zobacz, który żel przyda Ci się najbardziej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *