Zostań lakiernikiem u dealera BMW

Marka BMW to jedna z największych firm motoryzacyjnych na świecie. W obecnej chwili sieć dealerska marki BMW prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Można pracować w dziale sprzedażowym, serwisowym lub managerskim.

Praca w BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/) to dla wielu ludzi, zwłaszcza mężczyzn spełnienie marzeń z dzieciństwa. Jeśli masz doświadczenie i chęci do pracy zapraszamy na stanowisko przygotowane przez nas. Lakiernik, bo o nim mowa to osoba odpowiedzialna za dbanie o stan lakieru samochodów Klientów, zarówno tych nowych jak i używanych. Odpowiednie podejście pozwala nam na osiągnięcie sukcesu w postaci zadowolenia Klientów z naszych usług. Lakiernik pracuje w swoim warsztacie, mając do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na wykonanie dokładnych napraw lakierniczych.

Najlesze BMW

Szkolenia, które nieustannie organizujemy pozwalają na nabycie odpowiedniej wiedzy i poszerzenie swoich umiejętności. Na stanowisku lakiernika wymagane są wysokie zdolności manualne, aby móc sprawnie i bez szkody dla Klienta wykonywać prace z lakierem samochodowym. Dobra organizacja pracy jest niezbędna do wykonywania czynności lakierniczych, należy zadbać o odpowiedni nakład pracy nad danym zadaniem, unikać opóźnień i działać pod presją czasu. Oczekujemy także od kandydatów wysokiej kultury osobistej.

Lakier do BMW

Chcemy aby na każdym kroku, Klient czuł się wyjątkowo i stale wracał do nas. Kultura osobista to podstawa w naszej pracy, BMW ma kojarzyć się z perfekcją motoryzacji i wysoką jakością obsługi. Lakiernik powinien być także dyspozycyjny. Ta cecha sprawi, że kierownik salonu, będzie mógł elastyczniej ustalać grafik, aby każdy z pracowników wywiązywał się ze swoich obowiązków. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w przyjemnej atmosferze i chcesz postawić na swój rozwój osobisty w jednym z największych koncernów samochodowych świata, zapraszamy do składania swoich aplikacji poprzez stronę internetową sieci dealerskiej BMW w Polsce. Znajdziesz tam wybór miast, w których obecnie poszukujemy kandydatów na to odpowiedzialne stanowisko.

 

Pomoc ze strony pracodawcy, zabezpieczenie socjalne, satysfakcjonujące wynagrodzenie, atmosfera wśród załogi, to wszystko mamy do zaoferowania w salonach sieci dealerskiej marki BMW. Wymagamy zaangażowania, otwarcia się na nowe umiejętności i szybkiego przyswajania nabytej wiedzy, co pozwoli na lepsze wdrożenie się na nowym stanowisku. Pracownik warsztatu lakierniczego to stanowisko z przyszłością, które może być przez Ciebie zajmowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *