Jak pozbyć się kompleksu małego członka? TOP podpowiedzi

Kompleks „małego członka” to zjawisko, które dosięga wielu mężczyzn. Dla sporej części Panów, wielkość penisa jest swojego rodzaju miarą męskości. I choć seksuologowie przekonują, że bycie dobrym kochankiem nie jest równoznaczne z posiadaniem długiego, grubego członka, to wielu mężczyzn nie przyjmuje tego do wiadomości.

Jak pozbyć się kompleksu małego członka?

Jak wynika z definicji encyklopedycznej, kompleks to zbiór myśli, słów, wyobrażeń silnie skojarzonych z pewną inną ważną i silnie zabarwioną emocjonalnie myślą, która zwykle bywa wyparta ze świadomości, stłumiona (myśl taką zwie się niekiedy jądrem kompleksu). Powrót do świadomości tego jądra kompleksu wywołuje zwykle nieprzyjemne afekty, takie jak lęk, niepokój, wstyd. 

Biorąc pod uwagę, można by dojść do wniosku, że najlepszą drogą do pozbycia się kompleksów jest konsultacja psychologiczna. Niemniej, w dzisiejszej publikacji pragniemy przedstawić rozwiązania, które wyeliminują problem „małego penisa”, tj. mogą przyczynić się do jego powiększenia.

Masz małego penisa? Sprawdź te rozwiązania!

Na wstępie pragniemy zauważyć, że coraz więcej osób korzysta z rozmaitych sposobów na powiększanie penisa. Rosnąca popularność niesie za sobą korzyść w postaci większej ilości opinii, ocen i recenzji. Dzięki temu, potencjalny zainteresowany ma możliwość wstępnej weryfikacji oferowanych sposobów na powiększenie członka.

TOP 3 sposoby na większego członka:

1. Zabiegi medycyny estetycznej

Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że najefektywniejszym sposobem na powiększenie członka jest realizacja zabiegów estetycznych. Medycyna oferuje kilka rozwiązań, tj.:

● nacięcie więzadła wieszadłowego (zabieg chirurgiczny realizowany w znieczuleniu ogólnym);

● wypełnianie członka kwasem hialuronowym;

● powiększanie penisa własną tkanką tłuszczową.

Efektywność poszczególnych zabiegów jest bardzo różna. Nie mniej – w każdym z przypadków otrzymamy gwarancję wydłużenia i/lub zwiększenia obwodu penisa.

2. Jelqing

Jelqing, czyli ćwiczenia na wydłużenie penisa, które przypomina masturbację, ale nią nie są.

Realizacja ćwiczenia: mężczyzna obejmując dłonią podstawę członka mocno przesuwa dłoń w stronę żołędzi, rozciągając tkanki.

Warto przy tym odnotować, że penis w trakcie ćwiczenia nie może być w pełnej erekcji. Przy realizacji tego typu ćwiczeń warto sięgać po lubrykanty, w celu ochrony przed możliwymi podrażnieniami skóry.

Zaleca się realizować ćwiczenia przez 20-30 minut dziennie, przez 3 doby z rzędu, po czym – penis powinien odpocząć od ćwiczeń minimum 24 godziny.

3. Suplementy diety

Stosowanie suplementów diety na powiększenie penisa, jeszcze do niedawna wydawało się być co najmniej kontrowersyjne. Wiele osób – wątpiło w skuteczność takich rozwiązań. Dzisiaj, niektóre preparaty proponują skuteczność na bardzo wysokim poziomie.

Rozwiązaniem, które zdaje się być liderem wśród środków tego typu jest Member XXL. Więcej o tym suplemencie diety przeczytać można między innymi tutaj. W dużym skrócie, preparat ten zawiera naturalne składniki takie jak ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, ekstrakt z korzenia żeń szenia, ekstrakt z szafranu i pieprzu czarnego. Formuła ta cieszy się sporą popularnością nie tylko w Polsce, ale i innych krajach Europy. Warto dowiedzieć się więcej – jest to bowiem z pewnością rozwiązanie mniej inwazyjne aniżeli zabieg powiększania członka. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *