GRY KTÓRE ROZPALĄ WASZĄ WYOBRAŹNIĘ

Być może jesteście „świeżym” związkiem, lubicie się bawić, eksperymentować i wciąż szukacie nowych sposobów na odkrywanie siebie. Być może jesteście związkiem z długim stażem i w waszej sypialni powiało nudą, chcecie coś zmienić, ale nie bardzo wiecie jak? Doskonałym sposobem na spędzenie miłego wieczoru – z jeszcze milszym finałem – są erotyczne gry karciane, planszowe i nie tylko. Może warto się rozejrzeć na erozkosz.pl i zdecydować na jedną z wielu prezentowanych tam gier?

Karty i plansze nie tylko dla wielbicieli gier

Mówi się, że kto nie ma szczęścia w grze ten ma je w miłości… Możesz mieć je i tu i tu, choć w grach, jakie znajdziesz na erozkosz.pl, nie chodzi o to, kto wygrał, czy przegrał. Chodzi o dobrą zabawę we dwoje. Gra planszowa Sekrety Nocy to obowiązkowa pozycja dla zakochanych. Zestaw zawiera dwustronną planszę, dwa pionki, kostkę, kajdanki, wibrator, opaskę… To doskonała zabawa dla dwojga, a przy tym urozmaicenie w sypialni. Jeżeli kręcą cię klimaty BDSM, lubisz nowe doznania, chętnie wydajesz (a może przyjmujesz) podniecające polecenia, gra 50 Nocy Zniewolenia to coś w sam raz dla ciebie. Wraz z partnerem możesz przy tej grze przeżyć nowe podniecające i niezapomniane igraszki. Lubisz się po prostu dobrze i wesoło bawić? Gra w Pozycje to coś dla Ciebie. Plansza, karty z pozycjami oraz poleceniami i kilka innych gadżetów wchodzących w skład zestawu to idealny sposób na spędzenie gorącego wieczoru we dwoje. Jeżeli lubicie mocne wrażenia, zdecydujcie się na grę Tabou. Opaska, kajdanki, wibrator i lubrykant, które znajdziesz w środku, to gwarancja niesamowitych wrażeń, nowych doznań i prawdziwie szalonych chwil, jakie możesz spędzić w swojej sypialni. A co jeśli lubicie jasne sytuacje i szkoda wam czasu na zagłębianie reguł? To także nie problem, możecie wybrać kostki do gry z pozycjami wprost z Kamasutry i cieszyć się sobą na nowo. Kostki z pozycjami to także sposób na przełamanie rutyny w łóżku. Niektórzy powtarzają do znudzenia jedną pozycję, a używając kostek nigdy nie wiesz, z czym przyjdzie ci się zmierzyć. I o to właśnie chodzi…

Gry erotyczne doskonałe również na prezent

Gry o zabarwieniu erotycznym mogą sprawdzić się również w charakterze prezentów z różnych okazji. Karciane gry ze zdjęciami atrakcyjnych pań i panów to świetny prezent na urodziny czy Walentynki, a już na pewno nie powinno zabraknąć ich na wieczorze kawalerskim lub panieńskim. Gry erotyczne to także dobry prezent dla zakochanych, jeżeli oczywiście mają poczucie humoru i lubią eksperymentować. Poprzez taki prezent możesz także własnemu partnerowi lub partnerce dać do zrozumienia, jak urozmaicić swoje życie seksualne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *