Pomysł na świąteczny prezent

0 121

Mikołajki, święta, dzień kobiet, urodziny, imieniny, walentynki i tak bez okazji lubimy spotykać się w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny. To zawsze dobry moment na pogłębienie więzi przyjacielskich, rodzinnych czy miłosnych. Niemniej jednak takie spotkania zobowiązują do tego, że będąc zaproszonymi musi przyjść z prezentem.

I tutaj pojawia się problem, bo co kupić ojcu pod choinkę lub babci na imieniny albo siostrzeńcowi na urodziny ? Propozycji i pomysłów na prezent chodzi po głowie wiele, ale czy one wypalą i będą się podobały obdarowywanemu lub obdarowanej ? Z tym pytaniem zmaga się nie jeden z nas, a odpowiedzi jest bardzo wiele tylko czy trafnych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ile głów tyle pomysłów na prezent

Kiedy przychodzi moment, że trzeba w końcu się na coś zdecydować, wtedy radzimy się znajomych, przyjaciół lub innych członków rodziny. Ale tak naprawdę nikt nie da nam właściwej odpowiedzi z czego dana osoba się ucieszy.

Prezent generalnie należy dostosować do wieku, płci i upodobań, chociaż z tymi ostatnimi bywa różnie. Kobiety na ogół lubią ubrania, perfumy i galanterię, zapewne ucieszy je również piękna biżuteria. Ale i tutaj bywają wyjątki i czasem tego typu prezent może być początkiem konfliktu, a nie szczerych uczuć przyjaźni czy miłości.

Dzieci też mają swoje własne upodobania i w tym wypadku najlepiej naradzić się z rodzicami, co obecnie u młodego człowieka jest na topie.

Niemniej jednak najtrudniej dogodzić starszym ludziom, u których zdecydowanie ciężko trafić w gusta. Ja to zawsze mam problem, co kupić mojemu ojcu na urodziny, bo niby wszystko ma i nic nie potrzebuje. I tutaj pojawia się dylemat.

 

Czy istnieje prezent uniwersalny

Owszem jest. W obecnej dobie telefonów komórkowych i smarfonów mamy cały zestaw akcesoriów dedykowanych tym urządzeniom. Praktycznie 90% społeczeństwa posiada już telefony komórkowe i z nich aktywnie korzysta. Dlatego ładowarka bezprzewodowa do smartfonów to funkcjonalny, a zarazem użyteczny prezent, z którego każdy się ucieszy niezależnie od płci, wieku i własnych upodobań.

Właśnie takie urządzenie dostałam od mojego brata na urodziny- ładowarka bezprzewodowa Qiray TT14. Kolor biały akurat pasuje do mojego białego smartfona, należy tutaj zwrócić uwagę, że kobietom nie jest do końca wszystko jedno, w jakim kolorze jest ich telefon oraz dopasowane akcesoria do ich phona. I to był strzał w dziesiątkę- Dzięki mój braciszku. Urządzenie jest w moim ulubionym kolorze i elegancko prezentuje się na biurku. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, a design doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Dla mnie bardzo ważną sprawą jest, aby nawet urządzenia wpisywały się we wnętrze. 

 

Ponadto mój synek teraz spokojnie ogląda bajki na moim smartfonie, kiedy to ja akurat mam pracę własną. Uważam, że to wielka pomoc i ulga dla wielu mam. 

Qiray TT14 posiadała też odbiornik (opcjonalnie do kupienia osobno), który można bezpośrednio podłączyć do smarta i ładować go przez stacje dokującą ładowarki. To duże ułatwienie, bo niewiele smarfonów ma na wyposażeniu wbudowane odbiorniki do ładowania bezprzewodowego. Dzięki temu ten rodzaj urządzenia do ładowania doskonale pasuje do każdego modelu telefonu.

Stacja dokująca to swego rodzaju statyw/ oparcie, na którym opiera się twój telefon. Dzięki temu możesz wykonywać wygodnie operacje na telefonie, jednocześnie go ładując.
Ładowarka Qiray posiada trzy cewki ładowania, co zwiększa powierzchnię ładowania, a tym samym skraca jego czas. Ponadto dzięki dużej powierzchni przekazywania, możesz telefon ładować w pionie lub w poziomie.

Ważną sprawą jest kompatybilność urządzenia z telefonem oraz instalacja. Urządzenie udało mi się zsynchronizować z moim smartem w 2 minuty.

Podsumowanie

Ładowarka bezprzerwowa Qiray to urządzenie, które zachwyci każdego swoją funkcjonalnością, wysoką jakością wykonania, ergonomiczną konstrukcją i nowoczesnym designem. To również oryginalny i uniwersalny prezent, z którego będzie zadowolony każdy użytkownik smartfona niezależnie od wieku, płci i własnych zainteresowań. Dlatego postanowiłam modele ładowarek S10 i TA14 sprezentować moim rodzicom pod choinkę. 

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany