Samochód na abonament jako wygodna forma posiadania auta

W obecnych czasach samochód jest już powszechnym narzędziem pracy, a także środkiem transportu. Niemniej jednak, nie każdego stać na zakup nowego auta. Natomiast używane samochody generują wysokie koszty utrzymania. Co zatem można zrobić w tej sytuacji ?

Samochód na kredyt

Dobrze, ale to wiąże się z wieloletnim zobowiązaniem z bankiem, który udziela kredytu. Nie dość, że kredyt miesiąc, w miesiąc trzeba spłacać, to jeszcze kosztuje nas utrzymanie samochodu i uiszczanie corocznych opłat ubezpieczeniowych. Ponadto po kilku latach użytkowania nowego auta, samochód zaczyna generować dodatkowe koszty w postaci napraw. Zgodnie z zasadą im starsze auto, tym staje się droższe w utrzymaniu. No i potem jest problem. Gdyż nasz wyeksploatowany pojazd staje się skarbonką bez dna, zamiast cieszyć i nam służyć. Wtedy zaczynamy myśleć o jego sprzedaży. Niemniej jednak sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ sprzedaż samochodu z kredytem wymaga dopełnienia wielu formalności z bankiem, a i potencjalny nabywca niechętnie przystaje na takie rozwiązanie.

Leasing samochodowy

Do tej pory leasing był alternatywą dla zakupu samochodu na kredyt. Ta forma nabycia samochodu daje nam możliwość użytkowania pojazdu za pewną opłatą i z czasem można go wykupić za pewien procent ceny jego wartości od leasingodawcy. Jednak tutaj też nie omijają nas pewne koszty związane z utrzymaniem samochodu. Ponadto, po co nam wysłużony już po paru latach samochód na własność?

Samochód na abonament

Długoterminowy wynajem samochodów staje się coraz bardziej popularną formą nabywania nowego i bezawaryjnego auta. Firma Autoflix oferuje tanie, wygodne i proste rozwiązanie w postaci nowego samochodu na abonament na rok, dwa lub trzy. Podpisujesz umowę abonamentową na użytkowanie samochodu jak z operatorem sieci komórkowej. Zaletą takiego rozwiązania jest brak wkładu własnego i stała opłata miesięczna, określoną umową. Poza tym nie ponosisz kosztów związanych z ubezpieczeniem i serwisowaniem pojazdu oraz nie martwisz się utratą jego wartości. Po roku lub dwóch, kiedy wygaśnie dotychczasowa umowa najmu, możesz wymienić samochód na nowy i cieszyć się jazdą swoim ulubionym modelem auta. Firma Autoflix oferuje szeroki asortyment samochodów oraz atrakcyjne i korzystne cenowo warunki ich najmu.

Zobacz ceny i modele samochodów na abonament.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *