Znacie tę sytuację, kiedy sięgacie po telefon, zauważacie, że ikonka baterii zrobiła się czerwona, a Wy musicie pilnie zadzwonić, wysłać maila, czy zrobić cokolwiek innego? Oczywiście! Każdy doskonale zna tę sytuację.
Jeśli jesteśmy w domu, czy w pracy, a pod ręką mamy ładowarkę, nie ma żadnego problemu. Pojawia się on jednak wtedy, gdy nie mamy możliwości podłączenia telefonu do ładowania poprzez tradycyjną ładowarkę. W takiej sytuacji ratuje nas… powerbank. Na rynku mamy pod dostatkiem tego typu sprzętów. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu? Sprawdźcie, jaki powerbank wybrać!
Xiaomi 2GE 20 000 mAh
Dla osób, dla których ważną kwestią jest duża pojemność, ten powerbank z pewnością przypadnie do gustu. Producenci zapewniają, że urządzenie pozwoli na naładowanie:
- 6-7 pełnych naładowań iPhone
- 4,5 raza pełnych naładowań Mi 4
- 3 pełnych ładowań iPada
- 1,2 pełne ładowania MacBook
Dlatego też, nie będziecie musieli martwić się, że po dwóch, czy trzech naładowaniach telefonu, będziecie musieli ponownie naładować powerbanka.
Waga wynosi 338 g, a obudowę wykonano z plastiku. Nie jest on zatem szczególnie ciężki, a to też aspekt, który ceni sobie duża rzesza użytkowników. Ma także dwa wejścia USB, dzięki czemu mamy możliwość naładowania dwóch sprzętów jednocześnie. Dodatkowo powerbank został wyposażony w diodę, która informuje nas o poziomie naładowania.
Huawei AP007 13 000 mAh
W przypadku tego powerbanka także możemy bez przeszkód ładować w tym samym czasie dwa sprzęty. Sprawdzi się on w przypadku smartfonów, tabletów, aparatów cyfrowych, odtwarzaczy mp3, czy kamer sportowych. Posłuży nam na kilkukrotne naładowanie naszych urządzeń. Dzięki diodom sprawdzicie również poziom baterii.
Wykonany jest z aluminiowej obudowy, co czyni go odpornym na różnego rodzaju zarysowania.
ADATA P20000D
Ten powerbank wspomoże nas w naładowaniu:
- Tabletu- 1,8 raza, do pełnego naładowania
- Smartfona – 6,4 raza
Ciekawym rozwiązaniem w przypadku tego powerbanka jest zastosowanie cyfrowego wyświetlacza, który informuje nas o dokładnym poziomie naładowania baterii. Dodatkowo sprzęt wyposażono w latarkę LED, co również jest fajnym atutem, gdyż nierzadko się zdarza, że taka latarka się przyda. Również tutaj możemy cieszyć się z dwóch portów USB.
Producenci zapewniają, że jest on odporny na ogień, wstrząsy oraz uderzenia. Jest to zatem odpowiedni sprzęt dla osób, którym mogą przytrafić się niepożądane wypadki.
Samsung EB-P1100 10000mAh
Podobnie jak w poprzednich propozycjach powerbanków, ten również ma dwa wejścia USB. Oprócz podstawowych urządzeń naładuje także słuchawki, czy smartwatche. Producenci podkreślają również, że jesteśmy w stanie naładować nasze urządzenie do pełna w 220 minut. Jego atutem jest niewątpliwie to, że jest lekki, waży jedynie około 220g.
TP Link 2600 mAh
To nieco inny powerbank w porównaniu do poprzednich pozycji. W tym przypadku jest to opcja zdecydowanie tańsza, ale też taka, która ma znacznie mniejszą moc. Warto jednak podkreślić, że jest on bardzo mały i lekki, więc bez problemu zmieści się nawet w kieszeni. Znalazł się on w tym zestawieniu, ponieważ dla niektórych osób taki podręczny powerbank, który posłuży jako awaryjne źródło energii będzie idealnym rozwiązaniem.