5 najlepszych słuchawek bezprzewodowych

0 121

Słuchawki bezprzewodowe to dla wielu z nas wybawienie. To koniec problemów z za krótkim kablem, albo plączącym się kablem, którego rozplątanie graniczy z cudem.

Dlatego słuchawki bezprzewodowe cieszą się tak wielkim powodzeniem wśród wielu osób. Wygodne bieganie, czy przemieszczanie się po mieszkaniu bez konieczności noszenia przy sobie smarftona i rezygnowania z dźwięków ulubionej muzyki, to komfort jaki daje ten sprzęt. Jeśli jeszcze nie jesteście szczęśliwymi posiadaczami tego akcesorium, a planujecie jego zakup mamy dla Was kilka propozycji. Zobaczcie 5 najlepszych słuchawek bezprzewodowych. 

Xiaomi Mi True Wireless Earphones

To tak naprawdę bardzo małe urządzenie, które zapewnia świetną jakość dźwięku. Słuchawki są wyposażone w podczerwień, dzięki której po wyjęciu słuchawki z ucha, automatycznie zostaje zatrzymane odtwarzanie. Wysokiej czułości mikrofony eliminują szumy tła, co może okazać się bardzo pomocnym rozwiązaniem. Jest też aspekt, który dla wielu może być kluczowy. Nawet 10 minut ładowania sprzętu sprawia, że możemy z niego korzystać 70 minut. 

Słuchawki są dostępne w cenie około 200 zł.

Słuchawki nauszne MARSHALL Major III Bluetooth

Producenci zapewniają, że jedno naładowanie tych słuchawek wystarcza na około 30 godzin użytkowania. Sprawia to, że naprawdę ten model wyróżnia się na tle konkurencji i może stanowić mocny argument podczas podejmowania przez nas decyzji zakupowej. Z łatwością także odbierzesz, czy odrzucisz połączenie telefoniczne, a to wszystko przy udziale pokrętła. To także dzięki niemu odtworzysz, wstrzymasz, czy uregulujesz głośność dźwięku.

Taki gadżet będzie nas kosztował około 400 zł.

Słuchawki dokanałowe JBL T110BT

Zdecydowana zaleta to fakt, że są lekkie, bardzo małe i wygodne w użyciu. Pilot z trzema przyciskami i pilotem pozwala na swobodne sterowanie odtwarzaczem muzyki, ale także na odbieranie, czy odrzucanie połączeń telefonicznych. Ich właściwie kompaktowy rozmiar nie wpływa negatywnie na jakość dźwięku. Wręcz przeciwnie, możemy się cieszyć jego naprawdę dobrą jakością i to w całkiem przystępnej cenie.

Ten model kupimy już za około 120 zł.

Xiaomi AirDots Mi True Wireless Earbuds

To kolejny bardzo mały i lekki sprzęt, co właściwie zawsze działa na plus. Bo zdecydowanie wygodniej jest mieć przy sobie, czy przenosić coś co jest małe i poręczne. Przeprowadzanie połączeń i cała obsługa odtwarzanie możliwa jest dzięki korzystaniu z panelu dotykowego na słuchawce. Specjalna technologia zaszanowana w tym sprzęcie eliminuje szumy i hałasy pochodzące z zewnątrz. Ciekawym rozwiązaniem jest też to, że możemy skorzystać z trybu mono, pozwalającego słuchać muzyki poprzez jedną słuchawkę, podczas, gdy druga się ładuje.

Te słuchawki dostępne są w cenie około 140 zł.

Słuchawki nauszne JBL Tune 500BT 

Słuchawki douszne nie są jednak idealnym rozwiązaniem dla każdego. Niektórzy tego po prostu nie lubią i preferują słuchawki nauszne. Aby zapewnić pełen komfort użytkownikom ten model wyposażony jest w miękkie poduszki. Rozmiar słuchawek także nie stanowi dużej przeszkody podczas przenoszenia, ponieważ specjalna konstrukcja pozwala na ich składanie. Tu także bez problemu przeprowadzimy rozmowę telefoniczną. Dodatkowo możemy skorzystać z asystenta głosowego. Pełne naładowanie umożliwia korzystanie ze sprzętu do 16 godzin. Istnieje też coś takiego jak funkcja szybkiego ładowania. Chcesz zyskać dodatkową godzinę na słuchanie muzyki? To możliwe dzięki zaledwie 5 – minutowemu naładowaniu.

Sprzęt ten kupimy za około 170 zł.

Słuchawki bezprzewodowe to tak naprawdę sprzęt, z którym łatwo się zaprzyjaźnić i nie tak lekko jest się z nim rozstać. Wygoda jaka wiąże się z ich użytkowaniem jest bardzo duża. A co najważniejsze odtwarzany dźwięk nie traci na jakości, a nawet bardzo często sprzęty wyposażone są w dodatkowe funkcje, jak np. wyciszanie szumów, co wpływa na komfort słuchania.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany