Znajdź najlepsze ubezpieczenie OC/AC i odbierz cashback – Mubi promocja

Nie trać czasu oraz pieniędzy na przepłacanie za ubezpieczenie samochodu. Porównaj oferty zakupu ubezpieczenia, wybierz polisę OC, a następnie odbierz cashback w wysokości 150 zł od Mubi na wskazane przez Ciebie konto! To proste, korzystne i bezproblemowe rozwiązanie.

Najtańsze ubezpieczenie oraz Mubi promocja

Szukasz atrakcyjnej oferty ubezpieczenia samochodu? Nie musisz dłużej szukać! Teraz możesz porównać różne oferty ubezpieczeń, wybrać dowolną polisę OC i dodatkowo otrzymać cashback w wysokości 150 zł od Mubi!

Proces jest prosty. Porównywarka ubezpieczeń pomoże Ci przeanalizować oraz znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC/AC. Po dokonaniu wyboru polisy, wszystko, co musisz zrobić, to zgłosić się do naszego programu Mubi promocja. Prześlij nam informacje dotyczące swojej polisy i podaj numer konta, na które chcesz otrzymać cashback. Po weryfikacji Twojego zgłoszenia prześlemy Ci 150 zł jako nagrodę za wybór naszej oferty.

Nie ma żadnych skomplikowanych warunków ani ukrytych zobowiązań. Otrzymasz swoje pieniądze bez zbędnych formalności. To świetny sposób na zyskanie dodatkowych środków na swoim koncie, które możesz wykorzystać tak, jak Ci się podoba. Skorzystaj z wykupieniu lepszego ubezpieczenia.

Mubi zwrot 150 zł – promocja OC

Rozumiemy, że posiadanie wielu pojazdów może wiązać się z większymi kosztami. Dlatego zgodnie z naszym regulaminem, bonus w wysokości 150 zł od Mubi przysługuje osobom wykupującym ubezpieczenie aż dwukrotnie w ciągu 24 miesięcy.

Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli posiadasz dwa pojazdy i decydujesz się na wykupienie ubezpieczenia dla obu z nich, możesz otrzymać nagrodę w wysokości 150 zł nawet dwukrotnie. To świetna wiadomość dla wszystkich posiadaczy więcej niż jednego pojazdu, którzy chcą skorzystać z naszej oferty. Na stronie wskoczpokase.pl znajdziesz aktualny kod rabatowy do Mubi.

Kup ubezpieczenie i zaproś znajomego

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe środki na swoje konto mamy dla Ciebie jeszcze jedno rozwiązanie, które jest typem win/win dla każdej ze stron. Chodzi o skuteczne polecenie portalu Mubi oraz wykupieniu ubezpieczenia przez znajomego, za które otrzymasz aż 50 zł.

To proste – jeśli polecisz Mubi swojemu znajomemu i on skorzysta z naszych usług, otrzymasz nagrodę w postaci 50 zł. Co więcej, możesz zgłosić do nas maksymalnie 40 polecanych znajomych, co daje Ci szansę na zdobycie nawet 2000 zł!

Dlaczego warto skorzystać z tej okazji? Przede wszystkim, Twój znajomy skorzysta z porównywarki Mubi i i będzie mógł/a wybrać najtańsze ubezpieczenia OC. Użyje również kodu rabatowego Mubi na cashback 150 zł. Ty natomiast za każde skuteczne polecenie dostaniesz dodatkowe 50 zł na swoje konto bankowe.