Torba dla mężczyzny – wygodne rozwiązanie na co dzień i do biura

Torba to wygodne uzupełnienie codziennej damskiej stylizacji, ale coraz częściej dodatek ten możemy zaobserwować również u panów. Mężczyźni, którzy decydują się na takie rozwiązanie są zazwyczaj osobami dobrze zorganizowanymi i ceniącymi wygodę. Klasyczna saszetka czy plecak, który także jest rodzajem torby, umożliwiają bezpieczne i komfortowe przenoszenie przydatnych na co dzień przedmiotów. Poza tym, dobrze współgrają z popularnymi obecnie stylami mody męskiej.

 

Odpowiednia torba do biura

 

W zależności od specyfiki danego stanowiska, a także obowiązującego w biurze dress code’u, panowie mogą wybierać pomiędzy ciekawymi barwnymi torbami, a bardziej stonowanymi modelami. Jeżeli w pracy musisz prezentować się nienagannie, a najczęściej ubieranym przez Ciebie strojem jest garnitur lub zestaw z marynarką, typowym dodatkiem będzie podręcznikowa skórzana aktówka. To wybór jak najbardziej odpowiedni , ale nie daj się zwieść stereotypom – już nie jest to jedyna możliwość. W takim przypadku równie dobrze sprawdzą się też męskie saszetki na ramię lub dobrej jakości markowy plecak. Chociaż plecaki na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mało eleganckim rozwiązaniem, w sklepach znajdziesz modele biznesowe, które wyglądają całkiem gustownie i wcale nie kojarzą się ze sportowym czy luzackim stylem. Wybierając saszetkę lub plecak do pracy, powinieneś kierować się przede wszystkim ich kolorystyką oraz funkcjonalnością. Odpowiednie będą materiały w ciemnych barwach, na których nie widać zabrudzeń i dobrze współgrają ze stonowanymi biurowymi stylizacjami. Torba powinna być też na tyle pojemna, aby zmieścić w sobie wszystkie potrzebne Ci rzeczy. Jeżeli raczej nie nosisz ze sobą ciężkiego laptopa lub dużej ilości dokumentów, zdecyduj się na poręczną saszetkę na ramię, do której schowasz kilka podstawowych przedmiotów takich jak telefon, klucze i portfel. Gdy w pracy nie obowiązuje Cię dress code, a sposób ubierania się jest mało formalny, masz możliwość poszaleć z kolorystyką oraz fasonem torby, aby współgrała z Twoim indywidualnym stylem.

 

Torba codzienna

 

Wybór torby, która będzie towarzyszyć Ci na co dzień, zależy głównie od Twoich potrzeb i upodobań. Jednak zanim zdecydujesz się na jej zakup, warto zastanowić się, w jaki sposób będzie Ci służyła. Jeżeli planujesz wykorzystywać ją jedynie do przechowywania kilku niezbędnych akcesoriów, które chcesz mieć zawsze przy sobie, prawdopodobnie najbardziej odpowiednia będzie nieduża saszetka. Natomiast, gdy przewidujesz, że torba przyda Ci się również na codziennych zakupach, postaw raczej na pojemny plecak miejski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *