Zegarek DIESEL ON

Zegarki z serii Diesel ON są perfekcyjnym połączeniem buntowniczego charakteru marki z najnowocześniejszą technologią klasy premium. Tak wyimaginowane połączenie sprawiło, że każdy zegarek w ekstrawagancki sposób wyróżnia się z tłumu. Wszystko za sprawą modernistycznej estetyki, wielu możliwości konfiguracji oraz unikalnych efektów wizualnych, które prezentują ciekawą stylistykę twórców. Tak przygotowana seria idealnie wkomponowuje się w dzisiejszy, bardzo wymagający rynek i spełnia nawet najdrobniejsze wymagania wszystkich klientów.

Odważny zegarek męski

Zegarki męskie marki Diesel są doskonałym narzędziem na nadgarstku każdego mężczyzny pragnącego nowoczesności, innowacji oraz nieskazitelnie nowoczesnego stylu. Taki gadżet ma nie tylko atrakcyjne walory estetyczne, ale pełni także wiele, ciekawych funkcji. Ważnym elementem rozpoznawczym w serii Diesel ON jest duży oraz przejrzysty ekran dotykowy, na którym wyświetlane są potrzebne, spersonalizowane informacje. Mogą one dotyczyć nie tylko daty i godziny, ale także pogody, e-maili, wiadomości czy rozmów telefonicznych. Zegarki Diesel ON mogą nosić miano zabawek dla dużych chłopców, ale z pewnością nie zabraknie im odwagi, aby sprostać wyzwaniom dla prawdziwych mężczyzn.

 

 

Design smartwatchy powstał na bazie charakterystycznych, bestsellerowych modeli analogowych marki Diesel. Dzięki temu można w jednym zegarku cieszyć się znanym, odważnym wzornictwem i zamkniętej w nim nowoczesnej technologii. Nowa kolekcja okazała się więc fantastyczną niespodzianką dla fanów marki Diesel.

Więcej o tej zaskakujące serii można przeczytać na stronie autoryzowanego sprzedawcy marki: www.zegarek.net/zegarki/diesel/on.html
Postaramy się jednak przybliżyć trochę najważniejsze cechy smartwatchy:

Personalizacja zegarka DIESEL ON

Jednymi z ciekawszych motywów, który może zachwycić oczy klientów, jest animacja pogodowa. Umożliwia ona wyświetlanie aktualnych warunków pogodowych na ekranie zegarka w bardzo innowacyjny sposób. Co ciekawe, aby wyczyścić ekran zegarka, wystarczy zwiększyć swoją aktywność, a po włączeniu specjalnego trybu przy połączeniu przychodzącym wyświetlany będzie niesamowicie realistyczny efekt pękającego szkła. To tylko kilka z możliwości tego unikalnego urządzenia. Producent daje nam aż setki różnego rodzaju konfiguracji, dzięki czemu każdy użytkownik dostosuje zegarek do indywidualnych preferencji.

Funkcje zegarka DIESEL ON

Funkcjonalność zegarków Diesel ON jest wręcz nieograniczona. Automatyczna aktualizacja do aktualnej strefy czasowej, innowacyjny system sterowania muzyką, mikrofon pozwalający na rozmowy i wyszukiwanie informacji w sieci, wymienne paski, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych czy możliwość sprawdzania wiadomości e-mail z każdego miejsca na Ziemi, stanowią konkretną i bardzo rozbudowaną ofertę dla najbardziej wymagających klientów. Tak funkcjonalnych zegarków nie da się nie polubić.

Wbudowany system operacyjny Android Wear umożliwia pełną kompatybilność z niemalże każdym urządzeniem mobilnym, działającym na systemie Android oraz iOS. To jeszcze nie koniec innowacji. Efektywnym rozwiązaniem jest również możliwość ładowania indukcyjnego, co definitywnie kończy erę ładowarek przewodowych w zegarkach typu smartwatch. W większości modeli z serii Diesel ON całość dopełniona jest także czujnikami, takimi jak akcelerometr oraz żyroskop, które umożliwiają precyzyjne wykrywanie położenia urządzenia na wszystkich osiach. Całość jest po prostu nieporównywalnym dziełem nowoczesnego designu. Szukając oryginalnego i modnego zegarka męskiego, nie sposób nie rozejrzeć się w tej ofercie.

Warto zaznaczyć, że w serii DIESEL ON znalazły się też zegarki hybrydowe. Co to oznacza? Niemal identyczną funkcjonalność jak w zegarku dotykowym, ale dyskretne powiadomienia wibracyjne. To świetna opcja dla każdego, kto szuka funkcjonalnego dodatku, ale nie jest fanem krzykliwych gadżetów.

Ceny zegarków zaczynają się od 973 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *