Wyjedź na misję ratunkową z Psim Patrolem

Podobno nie ma żadnego problemu, którego nie rozwiązałyby wesołe psiaki z Psiego Patrolu. Więc kiedy stoisz przed trudnym wyborem i nie wiesz, jaki prezent sprawić wielbicielowi tej bajki, zdaj się na pieski.

Samochód Psi Patrol jedzie właśnie na ratunek! W dodatku może być prezentem nie tylko dla chłopców. Kto powiedział, że dziewczynka nie może dołączyć do bohaterskiej drużyny i ratować słabszych?

Zabawa z Psim Patrolem

Zakup prezentu dla dziecka nie zawsze jest łatwy. Książeczki, maskotki, zabawki kreatywne, lalki i klocki. Wybór jest ogromny, a jednak trudno wybrać coś, co z całą pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem młodego człowieka. Co kupić prawdziwemu entuzjaście bajek i uroczych szczeniaków z Psiego Patrolu? Ten animowany serial dla dzieci gości na ekranach polskich telewizorów już od niemal ośmiu lat. Przez ten czas zdążył zaskarbić już sobie spore grono oddanych fanów. Każde dziecko zna jego czworonożnych bohaterów.

Zwierzaki z Patrolu mogą podjąć się każdej niemal misji. Do tego potrzebne są im specjalne pojazdy. Psiaki latają w kosmos rakietami, ścigają przestępców policyjnymi autami, gaszą pożary przy pomocy wozów strażackich. Ścigają się pojazdami rajdowymi, jeżdżą na skuterach śnieżnych. Można też zobaczyć, jak prowadzą poduszkowiec, pilotują śmigłowiec lub prowadzą quady. Sympatyczne szczeniaczki uratują każdy dzień i każdego, kto znalazł się w opresji dzięki swoim wielofunkcyjnym pojazdom. Każdy samochód Psi Patrol to nowa przygoda i wspaniała zabawa. A każdy pojazd ma swojego kierowcę. Wraz z nim można nabyć figurki ulubionych bajkowych bohaterów z Patrolu. Dzięki nim wyruszyć można na wiele ekscytujących misji ratunkowych.

Samochód Psi Patrol dla chłopców i dziewczynek

Samochodzikami bawią się nie tylko chłopcy. Naprawdę! A już na pewno takimi pojazdami, które prowadzone są przez bohaterów ulubionej bajki. Wszystkie dzieci będą szczęśliwe, mogąc przyłączyć się do brygady psiaków i wraz z nimi wyruszać na akcje ratunkowe i specjalne misje. W końcu w bajkowym patrolu są nie tylko chłopcy. W dodatku każde dziecko kocha pieski. Samochody Psi Patrol to wspaniała zabawa dla wszystkich. Nawet dorośli chętnie się do niej przyłączą dzięki realistyczny detalom i funkcjonalności tych zabawek. Każda misja ratunkowa to nie tylko zwykła zabawa samochodzikami. W dzieciach rozwija fantazję, wyobraźnię oraz kreatywność. A wszystkie pojazdy pakowane są w estetyczne, kolorowe kartoniki, czyniąc je doskonałym pomysłem na prezent dla każdego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *