Wygraj z łysieniem i odzyskaj atrakcyjność!

 

Łysienie typu męskiego, zwane również łysieniem androgenowym, jest najczęstszą przyczyną obniżonego samopoczucia i samooceny u mężczyzn. Na szczęście nie musi tak być! Oto najnowsze metody, które pomogą ci odzyskać zarówno włosy jak i radość!

Przyczyna łysienia

Najczęstszą przyczyną wypadania włosów jest łysienie androgenowe. Za proces stopniowego wypadania włosów odpowiada indywidualna wrażliwość mieszków włosowych na tzw. dihydrotestosteron (DHT). DHT powstaje w wyniku przemian testosteronu, czyli męskiego hormonu płciowego. Proces utraty włosów jest najczęściej uwarunkowany genetycznie i pojawia się stopniowo: najpierw powstają niewielkie zakola, w miarę upływu czasu zachodzą one coraz głębiej. U niektórych mężczyzn łysina może objąć całą górę głowy.

pastedGraphic.png

Nie jesteś sam

Badania wykazują, że co trzeci mężczyzna między 25 a 40 rokiem życia zmaga się z problemem łysienia, a w wieku 50 lat problem ten dotyczy ponad połowy mężczyzn. To oznacza, że w średnim wieku, co drugi napotkany przez ciebie mężczyzna zmaga się z tym z samym wyzwaniem. Gdybyś miał zapamiętać tylko dwie rzeczy z tego wpisu, zapamiętaj, że nie jesteś sam i że istnieją rozwiązania.

Istnieją rozwiązania

Przeszczep włosów jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na uzupełnieniu ubytków włosów w miejscach, które uległy wyłysieniu.Zabieg przeszczepienia włosów jest wciąż jedną z najskuteczniejszych metod na zahamowanie łysienia. Transplantację włosów przeprowadza się również u chorych, którzy utracili część owłosienia z powodu urazów, blizn poinfekcyjnych i pooperacyjnych, czy też będących następstwem przewlekłego leczenia.

Aktualnie dostępne techniki przeszczepu włosów na rynku to m.in. Strip, FUE, FUTBHT, GHO i S.A.F.E.R.

Niezależnie od wybranej metody zabieg transplantacji włosów polega na pobraniu określonej ilości tzw. zespołów mieszkowych z okolicy dawczej i wszczepieniu ich w okolicę docelową (biorczą).

FUE. Bez skalpela, bez blizn

Metoda FUE polega na precyzyjnym i odpowiednim pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych za pomocą specjalnych instrumentów takich jak metalowa sztanca, która pozostawia niewidzialne gołym okiem, mikroskopijne ślady.

FUE jest w stanie przyjąć od 3000 do 7000 przeszczepów w zależności od gęstości włosów. Mieszki włosowe pobierane są w rejonie karku, jeden po drugim i pojedynczo przenoszone do obszarów łysiejących.

Przed i po zabiegu

Pamiętaj, by poprawić ogólną odporność organizmu. Pomoże ci to na szybszą rekonwalescencję, a co za tym idzie, lepsze przyjęcie się włosów. Weź pod uwagę:

 Pełnowartościową dietę

 Odpowiednie kosmetyki i leki

 Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym

 Umiarkowanie lub odstawienie tytoniu oraz mocnego alkoholu.

pastedGraphic_1.png

Poznajmy się

METAMORPHIS współpracuje z najlepszymi, światowymi specjalistami w dziedzinie transplantacji włosów. Zabiegi odbywają się w Turcji, a koszt zabiegu nie jest uzależniony od liczby przeszczepionych mieszków włosowych. Zawsze dostajesz maksymalną możliwą gęstość.

Pomagamy ci odzyskać siłę i moc. Sprawdź nas.

Wysoko wyspecjalizowany personel oraz setki zadowolonych klientów zarówno z Europy, jak i z całego świata gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, stąd dbałość o wysoką jakość usług.

W odróżnieniu od innych placówek medycznych, nasi fachowcy specjalizują się w pracochłonnej, ale najbardziej efektywnej metodzie FUE. Codziennie wykonywanych jest kilka takich zabiegów.

Klinika, z którą współpracujemy specjalizuje się w całościowym zabiegu przeszczepu z nastawieniem na efekt największej gęstości. Każdy nasz pacjent jest pod troskliwą opieką podczas całego procesu zmiany. Jest to najnowocześniejsza metoda przy minimalnej inwazyjności.

Więcej informacji znajdziesz na www.metamorphis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *