Woolet – inteligentny portfel, którego nie zgubisz

Zgubiłeś swój portfel? Tylko spokojnie, Woolet pomoże Ci go odnaleźć. Przedstawiamy Ci najlepszy inteligentny portfel z systemem GPS na świecie. Nazywa się Woolet.
Zgubienie portfela powoduje ogromny stres w związku z utratą pieniędzy, dokumentów i kart, które były w środku. Po tak nieprzyjemnym incydencie musisz zająć się całym procesem: zadzwonić do swojego banku, zrobić listę zawartości portfela, zgłosić raport policyjny. Gwarantowane trzy dni wyjęte z życia.
Dzięki naszemu inteligentnemu portfelowi zachowasz spokój i zawsze będziesz wiedział, gdzie są twoje kosztowności.

 

Przekonaj się, co sprawia, że Woolet jest najlepszym inteligentnym portfelem na rynku:

Dedykowana aplikacja mobilna

Woolet posiada własną aplikację mobilną na systemy Android i iOS. Jak działa? Miniaturowe czujniki synchronizują portfel z twoim telefonem. Za każdym razem, kiedy Woolet znajduje się poza zasięgiem, otrzymasz notyfikację poprzez aplikację. Będziesz w stanie sprawnie odnaleźć portfel tuż przed wyjściem z mieszkania i nie zostawisz go w kawiarni czy restauracji. Aplikacja pokaże ci przybliżoną odległość, sprawdzi ostatnią lokalizację i umożliwi wyłączenie notyfikacji, kiedy jesteś w domu czy pracy. Pozwoli ci to na błyskawiczną reakcję i odzyskanie swojej własności.

 

Ładowanie bezprzewodowe

Niektóre portfele mają elektronikę, która zasilana jest przez baterie, których nie da się naładować ponownie. Jesteś więc skazany na ciągłą wymianę baterii i dodatkowe koszty, a po zużyciu energii produkt nadaje się do kosza. Bateria Wooleta nie wymaga wymiany i jest ładowana bezprzewodowo. Żeby naładować baterię Wooleta możesz użyć pada bezprzewodowego w technologii QI. To bardzo proste: wystarczy położyć portfel na ładowarce, poczekać na sygnał dźwiękowy, który oznacza, że ładowanie się rozpoczęło.

 

Siła tkwi w szczegółach

Woolet jest nie tylko praktyczny, ale również prezentuje się niezwykle stylowo. Każdy entuzjasta mody pokocha jego design. Ręcznie wykonany, ultracienki portfel dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Wykonany z najwyższej jakości włoskiej skóry, przez co jest wyjątkowo wytrzymały i na długo pozostanie w idealnej kondycji. Specjalnie dla osób, które troszczą się o środowisko i prawa zwierząt dostępna jest także wersja wegańska, wykonana w całości z syntetycznych materiałów. Gratka dla miłośników mody

 

Już nigdy nie zgubisz portfela!

Jeśli masz problem ze znalezieniem swojego portfela, od razu spodoba ci się ten mały przedmiot, który już od pierwszej chwili ułatwi ci życie. W kwestii bezpieczeństwa nie ma lepszego wyboru niż inteligentny portfel, taki jak Woolet.

 

Zintegrowana elektronika, praktyczne użytkowanie i elegancki design przypadną go gustu każdemu, kto ceni sobie jakość i solidne wykonanie. To tylko kilka jego właściwości, dlatego zapoznaj się z Woolet lepiej na stronie internetowej https://woolet.pl i zafunduj sobie bezcenne bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *