Wakacje w hotelach dla dorosłych. Sprawdzamy, jak wyglądają

Wakacje w hotelach tylko dla dorosłych to coraz popularniejsza forma spędzania urlopu. Nowoczesne, designerskie hotele oferują przestronne pokoje, strefy relaksu, poranną jogę czy dyskotekę z DJ-em. Co jeszcze oferują hotele „adults only” i jak wyglądają takie wakacje? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Zalety wakacji w hotelach tylko dla dorosłych

Wakacje w hotelach tylko dla dorosłych mają wiele zalet. Panuje w nich spokojna atmosfera, idealna dla osób, które chcą wypocząć i zrelaksować się bez hałasu i zgiełku. Dają także więcej prywatności dzięki przestronnym i nowoczesnym pokojom i apartamentom.

Hotele tylko dla dorosłych często oferują także wysokiej klasy udogodnienia, jak baseny infinity czy z barem swim up, spa i centra fitness. Jest tu także duży wybór restauracji i barów oraz kluby nocne i dyskoteki, które miłośnikom nocnego życia pozwalają dobrze spożytkować czas po zachodzie słońca.

Tego typu hotele często oferują wyższy poziom usług i obsługi, co przyczynia się do zwiększenia komfortu pobytu. Są także idealnym miejscem na romantyczne wakacje we dwoje.

 

Polskie biura podróży regularnie powiększają swoją ofertę hoteli tylko dla dorosłych. Wakacje bez dzieci oznaczają, że podczas odpoczynku przy basenie nie będziesz słyszeć głośnych animacji. Zamiast kolorowych placów zabaw, miniklubu i kids menu w restauracji, na miejscu zastaniesz strefy chilloutowe z leżakami i kolorowymi drinkami, strefę SPA oferującą zabiegi i masaże oraz animacje dla dorosłych – jogę na plaży, wodny aerobik czy grę w bingo. W takich obiektach możesz zrelaksować się w ciszy i spędzić wakacje tak, jak lubisz. Dobrym przykładem tego typu oferty jest propozycja biura ITAKA. Posiadają oni kluby ItaKarma, czyli hotele oferujące wakacje tylko dla dorosłych, które wyróżniają stylowe wnętrza, strefy z prosecco i chilloutową muzyką, a wieczorem – dobra zabawa. Jeśli właśnie tak wyobrażasz sobie swój urlop, sprawdź oferty ItaKarma w ITACE.

Hotel tylko dla dorosłych, czyli jaki?

Hotel tylko dla dorosłych, jak sama nazwa wskazuje, to hotel, który skierowany jest wyłącznie do osób dorosłych i nie przyjmuje dzieci. Takie obiekty oferują spokojną atmosferę, wolną od hałasu i zgiełku. Zazwyczaj możemy oczekiwać w nich wyższego poziomu usług i obsługi, w tym udogodnień takie jak spa czy fitness oraz wysokiej jakości jedzenia i drinków. Hotele tylko dla dorosłych oferują zwykle większą prywatność i przestronne, komfortowe pokoje, dzięki czemu można tu cieszyć się spokojnym wypoczynkiem i zrelaksować się w spokoju. Wszyscy goście muszą być pełnoletni lub spełniać wymóg wiekowy określony przez hotel (najczęściej jest to ukończone 16, 18 lub 21 lat). Brak dzieci sprawia, że hotel tylko dla dorosłych jest idealnym miejscem na romantyczne wakacje, zaręczyny czy rocznice ślubu.

Wspomniana wcześniej ItaKarma od ITAKI oferuje nie tylko wysokiej klasy hotele z nowoczesnymi wnętrzami. Hotele w ich ofercie posiadają znakomity program animacyjny, który realizowany jest przez 6 dni w tygodniu. Obejmuje m.in. gry koktajlowe, gry zespołowe na plaży, zumbę, jogę, stretching czy nordic walking. Oferta ta jest stale poszerzana, a aktualnie wakacje tylko dla dorosłych w ItaKarmie możesz spędzić m.in. na Wyspach Kanaryjskich, Majorce i w kontynentalnej Hiszpanii, w Grecji, Bułgarii, Albanii, Chorwacji, na Malcie i Maderze, we Włoszech, w Turcji, Portugalii, na Cyprze czy egzotycznym Madagaskarze.

Hotele dla dorosłych to wysoki standard hotelu, obsługi, cisza, spokój i błogi relaks. Marzysz o takich luksusowych wakacjach w towarzystwie wyłącznie dorosłych osób? Bez problemu możesz zrealizować to marzenie zaledwie kilkoma kliknięciami, by potem spędzić wakacje tak, jak tylko zapragniesz, zrelaksować się i naładować swoje baterie.