Używana Honda Jazz – ile za nią zapłacimy?

Honda Jazz jest jednym z samochodów, który ma wielu fanów. Oszczędna, komfortowa, doskonała na miasto, ale również sprawdzi się na dłuższe trasy. Aktualnie kupimy ją już w trzeciej generacji modelu. Ile będziemy musieli zapłacić za nową, a ile za używaną Hondę Jazz?

 

Honda Jazz jest samochodem zaliczanym do klasy miejskiej, który produkowany był przez japoński koncern w latach od 1981 do 1986, a następnie od 2001 roku. Trzecia, czyli najnowsza generacja Hondy Jazz została zaprezentowana w lipcu 2013 roku w Japonii – tam nosi nazwę Fit. Premiera w Europie miała miejsce w 2015 roku.

Najnowsza Honda Jazz

Auto w najnowszej wersji jest zbudowane na płycie podłogowej Globar Compact współdzielonej z modelem HR-V II. Jej charakterystyczną cechą jest umieszczony centralnie nad tylną osią zbiornik paliwa. Pod względem swojej stylistyki Honda Jazz jest podobna do modelu Civic. Dostępna jest w kilu wersjach wyposażenia i posiada szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań pozwalających na bezpieczną jazdę.

Wśród technologii wykorzystywanych w modelach Jazz znajdują się: system inteligentnego oświetlenia, system monitorowania martwego pola i niezamierzonej zmiany pasa ruchu, adaptacyjny tempomat, system awaryjnego hamowania w mieście, elektryczne sterowanie lusterek, system rozpoznawania znaków drogowych, ABS, aby wspomnieć o niektórych z nich.

Nowa Honda Jazz – ceny w salonie

Jeżeli zainteresowała cię akurat to auto, to wiem gdzie możemy zakupić ten właśnie model. Wpisując w wyszukiwarkę Honda Jazz Warszawa znajdziemy autoryzowane salony na terenie stolicy – możemy również ukierunkować wyszukiwanie na inne miasta w Polsce. Ceny rozpoczynają się już od 59 100 złotych i wynoszą do około 70 000 złotych w najwyższej wersji wyposażenia. Oczywiście, klient może również skonfigurować samochód samodzielnie, aby dopasować go indywidualnie do swoich potrzeb.

Używana Honda Jazz – ceny w komisach, salonach i od prywatnych sprzedających

Gdy chcemy zdecydować się na używaną Hondę Jazz, w sprzedaży znajdziemy zarówno modele pochodzące z nowszej, trzeciej generacji, jak i te z generacji drugiej. Za Hondę Jazz z 2004 roku zapłacimy około 12 000 złotych. Z kolei model z najnowszej generacji z roku 2010 to około 26 000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *