Szukasz pracy jako statysta w Warszawie? Jakie są zarobki i możliwości? – informacje znajdziesz w poniższym artykule.

Czasami do pensji chcemy sobie dorobić i zastanawiamy się, jakie mamy możliwości. Opcji jest dużo, a jedną z nich może być statystowanie. To zajęcie dla osób, które nie boją się kamery i chciałyby poznać plan filmowy od kuchni.

W Warszawie statyści mają w czym wybierać i co ważne, nie muszą oni na własną rękę szukać ofert pracy, wystarczy, że zgłoszą się do Agencji Artystycznej Infernal posiadającą swoją stronę internetową pod adresem agencjainfernal.pl. Czy warto? Koniecznie przeczytajcie nasz artykuł!

Statyści z Warszawy – na jakie zarobki możecie liczyć?

Na początku wyjaśnijmy krótko, kim są statyści – otóż to osoby, które przewijają się gdzieś w tle akcji. Mogą występować zarówno w filmach, serialach, teledyskach, ale także teleturniejach, jak i innych programach rozrywkowych. Ich zadaniem jest przede wszystkim bycie naturalnym. I to wcale nie takie proste! Dlatego też warto ćwiczyć i zdobywać doświadczenie już od najmłodszych lat. Co ważne, statystami mogą zostać zarówno kobiety, mężczyźni, dzieci, jak i seniorzy.

Brzmi ciekawie? To do tego dodajcie sobie jeszcze możliwość zarobku! Statyści na planie mogą zarobić średnio od 40 zł do 90 zł za jeden dzień zdjęciowy. To nie wszystko, gdyż w zależności od rodzaju projektu czy powierzonej roli mogą zgarnąć nawet od 200 zł. Pamiętajcie jednak, że otrzymujecie stawkę dzienną, nie godzinową, dlatego nierzadko musicie zarezerwować sobie sporo wolnego czasu. I to też ma swoje plusy! Jakie? Przede wszystkim:

– Możliwość poznania pracy na planie „od kuchni”,

– Szansa na zobaczenie i porozmawianie ze znanymi gwiazdami i celebrytami,

– Rozwijanie swoich pasji i zainteresowań,

– Zdobycie doświadczenia,

– Spełnienie się jako początkujący aktor,

– Możliwość pokazania swojej twarzy w telewizji,

– Zarobienie dodatkowych pieniędzy,

– Szansa na zauważenie przez kogoś z branży filmowej.

Zalet jest naprawdę sporo, ale przede wszystkim należy podkreślić, że statystowanie to świetna przygoda i ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu.

Szukasz pracy jako statysta czy poszukujesz statystów do swojego projektu?

Wiele osób chciałoby spełniać się jako statyści. W Warszawie zarobki są różne, a wszystko zależy od tego, gdzie otrzymacie rolę. Czy jednak jesteście pewni, że to zajęcie dla Was? Jeśli posiadacie:

– Pewność siebie,

– Naturalność,

– Cierpliwość,

– Ciekawą twarz,

– Czas wolny,

– Swobodę przed kamerą,

– Dobrą dykcję.

Koniecznie udajcie się na casting, gdzie zaprezentujecie swoje umiejętności. To może być początek drogi czegoś naprawdę wielkiego.

A jeśli poszukujecie statystów z Warszawy i oferujecie zarobki, które będą dla nich atrakcyjne, zostawcie zgłoszenie, w którym zawarte będą Wasze wymagania. Dzięki takim ludziom jak Wy, wiele osób może spełnić swoje marzenia.

Pamiętajcie, że zarówno gdy poszukujecie pracy, jak i ją dajecie, zawsze warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji.

Agencja Artystyczna Infernal z bogatą bazą statystów – sprawdźcie koniecznie!

Wystarczy wejść na stronę agencjainfernal.pl i skontaktować się z pracownikami, którzy wtajemniczą Was w tę branżę i zaprezentują Waszą osobę na swojej stronie w postaci zdjęcia i krótkiego opisu.

A jeśli szukacie statystów do swojego projektu, również jest to miejsce dla Was – na stronie znajdziecie bowiem bogatą bazę statystów nie tylko z Warszawy! Zarobki, jak i forma współpracy są do uzgodnienia.

Statyści poszukujący zleceń w Warszawie mogą liczyć na ciekawe propozycje. Jeśli więc chcecie nimi zostać, nie czekajcie i sprawdźcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *