Telewizja przez internet

Popularność Internetu, szczególnie zauważalna w Polsce w XXI wieku, łączy się z wieloma zmianami na tradycyjnym rynku medialnym. Od momentu, kiedy koszty łącza internetowego spadły na tyle, że nie stanowią znaczącego obciążenia dla domowego budżetu, klasyczna telewizja i prasa drukowana mają się coraz gorzej. Nowe medium powoli, aczkolwiek skutecznie, wypiera to, co znane było od dziesięcioleci.

Jaka prędkość internet Orange

Za sprawą takich firm jak Orange, mamy dziś do czynienia z czymś, co można nazwać rewolucją cyfrową. Kształt tradycyjnych mediów zmienia się, tak jak i zmieniają się preferencje klientów, którzy oczekują nowych technologii, takich jak superszybkie łącza oparte na światłowodach.  Rozrywka w zasięgu ręki Możliwości domowych komputerów, wyposażonych w wielordzeniowe procesory i wydajne karty graficzne, coraz częściej wykorzystywane są do rozrywki. Telewizja przez Internet to stały dostęp do dziesiątek czy setek kanałów, co niepokoi zarówno włodarzy telewizji publicznej, jak i właścicieli stacji komercyjnych. Dziś, kiedy oglądanie telewizji w tradycyjny sposób jest swego rodzaju konserwatyzmem, zwłaszcza młode pokolenie wybiera coś innego. To dla nich powstała telewizja przez Internet, która umożliwia dostęp do kanałów na życzenie bez konieczności zerkania na godziny emisji. To możliwość oglądania ulubionych filmów i seriali o dowolnie wybranej porze. To także ucieczka przed wszechobecnymi reklamami, które skutecznie potrafią zniechęcić niemal każdego widza, pojawiając się w kulminacyjnych momentach.

Internet Orange opinie

Kolejna możliwość, którą kuszą Orange i światłowód, to stały dostęp do gier online bez żadnych opóźnień. Technologia oparta na światłowodach bez względu na liczbę użytkowników Internetu czy porę dnia, zawsze działa z maksymalną szybkością. Nic się nie zacina, zaś pobieranie plików trwa niemalże w ułamku sekundy. To przepustowość ułatwiająca ściąganie filmów, gier, muzyki czy zdjęć w najwyższej jakości bez żadnych ograniczeń.  Stale zwiększający się zasięg Światłowód, będący zarówno przyszłością, jak i teraźniejszością Internetu, to technologia stale rozwijana i zwiększająca swoim zasięgiem coraz to nowe obszary. Już nie tylko mieszkańcy największych miast i aglomeracji mają możliwość podłączenia się do stałego łącza o przepustowości sięgającej nawet do 300 Mb/s. Także w mniejszych miejscowościach Orange unowocześnia infrastrukturę, modernizując stare łącza Telekomunikacji Polskiej, by coraz więcej użytkowników miało alternatywę wobec Internetu opartego na systemów opartych na WI-FI, sygnałach satelitarnych czy telewizji kablowej. Dzięki temu spadają i ceny. Aby się o tym przekonać, warto skontaktować się z przedstawicielami Orange i dopytać o szybki światłowód – http://swiatlowod.orange.pl/krakow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *