Taksówka taka, jaką chcesz!

Ele Taxi to firma taksówkarska, która wyróżnia się na tle innych wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, wprowadzonymi w celu zapewniania swoim klientom najlepszych warunków do podróży po mieście – a jeśli trzeba, również poza nim. Jakie to rozwiązania?

Ele Taxi – taksówki inne, niż wszystkie

Warto zacząć od tego, że zostać taksówkarzem Ele Taxi jest bardzo trudno – ponieważ zatrudniani są w niej tylko najlepsi kierowcy, znający stolicę jak własną kieszeń i mający wszystkie niezbędne licencje na przewóz osób. Z racji tego, że flota korporacji obejmuje zarówno samochody osobowe, jak i busy, kombi, a nawet limuzyny, możesz skorzystać z takiego pojazdu, który jest Ci najbardziej potrzebny. Chcesz zawieźć gości na wesele? Skorzystaj z busa. Kupujesz wannę lub kanapę? Załadujesz ją do kombi. Musisz zawieźć psa do weterynarza? Nie ma problemu – Ele Taxi prowadzi również przewóz zwierząt, zarówno w kontenerach, jak i bez nich.

Ale na tym lista dostępnych usług się nie kończy. Kierowcy Ele Taxi nie tylko wożą, ale mogą również odebrać Twoje dziecko ze szkoły lub przedszkola, przywitać w Twoim imieniu gości na lotnisku i przywieźć ich prosto do Ciebie, mogą także posłużyć za kurierów i przetransportować przesyłkę we wskazane miejsce. Możesz także wezwać taksówkę Ele Taxi, gdy masz problem z odpaleniem samochodu lub gdy trzeba odprowadzić go pod wskazany adres. Nie ma również problemu z zakupami!

Ele Taxi – wygodne rozwiązanie dla firm

Oprócz szerokiego wachlarza usług dla osób prywatnych, Ele Taxi oferuje również specjalne karty dla firm. Jest to wygodne rozwiązanie w przypadku, gdy pracownicy poruszają się często taksówkami – mogą podróżować nimi swobodnie i bez konieczności płacenia od razu, a firma dostaje raz w miesiącu fakturę zbiorczą, z której się rozlicza. Dokładny cennik usług tego typu można znaleźć na oficjalnej stronie Ele Taxi – warto tam zajrzeć!

Korporacja Ele Taxi to pewna jazda w sprawnych technicznie, lśniących czystością wozach. Na tym jednak nie koniec zalet – wszyscy kierowcy przeszli szkolenia medyczne i mają w swoich samochodach sprzęt ratowniczy, dzięki czemu mogą w każdej chwili udzielić pomocy przedmedycznej zarówno w nagłych przypadkach, jak i ofiarom wypadków drogowych.

Możesz wygodnie zamówić samochód tej firmy zarówno telefonicznie, jak i za pomocą formularza online oraz dzięki specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Sprawdź – to łatwe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *