Rodzaje soczewek kontaktowych jakie wybrać ? Zobacz na co zwrócić uwagę!

Kto z Was zaczyna swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi? Okulary przeszkadzają w codziennych zajęciach? Zastanawiasz się, jakie rodzaje soczewek kontaktowych wybrać ? Zobacz, na co zwrócić uwagę! Sprawdź pakiet testowy soczewek jednodniowych „Twoje Oczy Twój Wybór”.

Testuj dwie soczewki jednodniowe z jednego opakowania i wybierz tą, która pasuje do Twoich potrzeb idealnie. A wszystko to nasoczewkowo.pl. We wpisie dowiesz się:

  • jak długo nosić soczewki,
  • jakie rodzaje soczewek można kupić,
  • na temat promocji „Twoje Oczy Twój Wybór”.

 

Soczewki do krótkiego lub długiego noszenia

W zależności od preferencji na stronie soczewkowo.pl można wybrać soczewki miesięcznelub soczewki jednodniowe. Soczewki kontaktowe miesięczne cieszą się największym zainteresowaniem wśród kupujących. Są to szkła kontaktowe do używania czasowego. Idealnie sprawdzają się w przypadku uprawiania aktywności fizycznej, również na basenie. Obecnie do ich wytwarzania używa się najbardziej nowoczesnego i bezpiecznego dla oka hydrożelu silikonowego. Przepuszcza on przez soczewkę swobodnie tlen, dzięki czemu zwiększa kilkukrotnie ilość dostarczanego do oka tlenu. Skutkiem tego jest odczuwalny większy komfort.

Soczewki jednodniowe zapewniają wygodę w każdej sytuacji. Jest to świetny wybór szczególnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dodatkowo są bardzo higieniczne. Każdego dnia wyjmuje się soczewki prosto ze sterylnego i odpowiednio zabezpieczonego opakowania. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób z wrażliwymi oczami czy tendencją do alergii.

Na stronie można również znaleźć soczewki toryczne, które są idealne dla osób z astygmatyzmem. Innym przykładem mogą być soczewki progresywne. W przypadku tych soczewek niewiarygodnie ważne jest, aby zadbać o właściwą higienę. Ważne jest także to, aby za każdym razem przed założeniem szkieł kontaktowych umyć ręce oraz regularnie wymieniać płyn do soczewek w swoim pojemniku. Progresywne szkła kontaktowe nie zaparowują tak jak okulary, pozwalają na pełne pole widzenia (bez zniekształceń w sferze peryferyjnej), nie odbijają refleksów oraz nie osiadają na nich krople deszczu.

Nowy kolor oczu? To możliwe!

W ofercie na stronie można znaleźć nie tylko standardowe soczewki, ale i soczewki kolorowe. Kolorowe soczewki są w 100% bezpieczne. Nie powodują nasilania się wady wzroku. Co więcej, tego typu soczewki nadają charakteru każdej osobie, która zdecydowała się je włożyć. Kolorowe soczewki kontaktowe, jeśli przeznaczone są do dłuższego noszenia (np. miesięczne soczewki wymagają odpowiedniej higieny. Natomiast, jeśli klient chce wyeliminować czynności związane z pielęgnacją soczewek, powinien wybrać kolorowe soczewki jednodniowe.

 

Nie wiesz jakie soczewki wybrać? Skorzystaj z promocji „Twoje Oczy Twój Wybór”

Jeżeli jesteś nowicjuszem w noszeniu soczewek – nic strasznego! Firma soczewkowo.pl przygotowała pakiet testowy soczewek jednodniowych „Twoje Oczy Twój Wybór”.

Dzięki temu klient może testować dwie soczewki jednodniowe z jednego opakowania i wybrać tą, która pasuje do jego potrzeb. Proste prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *