Prezent dla dziewczyny

Panowie, to ostatni dzwonek, żeby wybrać dla swoich dziewczyn, narzeczonych i żon prezent mikołajkowy! Pora wykazać się kreatywnością. Tym razem także Wam pomożemy i wręcz podamy rozwiązanie na tacy. Słuchajcie, sprawa jest prosta: wystarczy wybrać designerską torebkę od PROPS. 

Dlaczego warto kupić torebkę PROPS?

Powód najważniejszy: za PROPS stoi kobieta, która kocha torebki. Ma do nich serce, rękę i pomysł. Drugą sprawą jest to, że to polska marka, a uwierzcie – dzisiaj to się liczy. Każdy może mieć torebkę z sieciówki, ale sztuką jest nosić torebkę od polskiej projektantki. Każda kobieta marzy chociaż o jednej torebce, która jest designerska, a jednocześnie praktyczna i uniwersalna. Torebce, którą można wystylizować na wiele sposób. 

Czym wyróżniają się damskie torebki PROPS?

PROPS to jakość. Tutaj każda kieszonka została uszyta po coś! Ważne są także patenty kieszonkowe, jak na przykład wszycie gumek w wewnętrzne kieszonki, które sprawiają, że każda rzecz znajduje się dokładnie w tym miejscu, w którym została umieszczona. 

Ile razy mieliście ochotę wyjść z siebie i stanąć obok, kiedy Wasza miłość szukała w torebce kluczy? Jeśli podarujecie jej torebkę PROPS, już tak nie będzie – te torebki mają automatycznie, w procesie szycia dodane specjalne karabińczyki na klucze. Od teraz nawet Wy Panowie przestaniecie bać się zaglądać do damskiej torebki w poszukiwaniu kluczy. Koniec z Narnią! 

Jest PROPS i długo, długo nic!

W torebkach PROPS cały damski przybornik noszony na ramieniu jest uporządkowany. Dzięki temu, że torebki wykonane są z wodoodpornych materiałów, nie trzeba obawiać się deszczu lub śniegu – tym razem nic, co znajduje się w torebce, nie zmoknie. Pomyślcie o tych wszystkich dziewczynach, które w czasie deszczu muszą chować torebkę pod płaszczem lub kurtką i pomyślcie: to już nigdy nie będzie dotyczyć Waszych dziewczyn!

Nie martwcie się także, jeśli torebka ulegnie lekkiemu zabrudzeniu – jest bardzo prosta w czyszczeniu, nie trzeba prać jej suchą szmatką ani stosować innych czarów, które czasami stosują panie, by sprać plamę z torebki bez naruszania jej struktury. 

Czy na dobrą torebkę trzeba wydać fortunę?

Przechodzimy do sedna, czyli przelewu. Nie martwcie się, wybierając torebkę PROPS, nie będziecie musieli pożyczać od kumpli do końca roku. Cena jest adekwatna do jakości i wykonania. A co jakiś czas warto zaglądać do social mediów PROPS, bo tam pojawiają się promocje, na przykład z okazji Black Friday.

Do torebki możecie także dołączyć spersonalizowany liścik (spokojnie, zrobią to za Was przy pakowaniu torebki!), który zmiękczy najzimniejsze damskie serce, zamrożone foszkiem o niewyrzucone śmieci. Sprawdźcie to! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *