Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny – prosta sprawa?

0 255

Imprezy organizowane na osiemnaste urodziny to coś wspaniałego. To wydarzenie, które będzie się pamiętać przez całe życie, zwłaszcza jeżeli są to Twoje urodziny, lub święto bardzo bliskiej Ci osoby. Często jest tak, że to właśnie nasza partnerka organizuje swoją osiemnastkę, a my oprócz swojej pomocy przy organizacji, musimy też wymyślić coś specjalnego na ciekawy podarunek.

Czy jest to prosta sprawa, czy raczej bardzo złożona kwestia? Naszym zdaniem tylko z pozoru łatwo jest wybrać coś odpowiedniego, ponieważ łączy nas z nią silna więź emocjonalna, może wyznaliśmy już miłość i związek trwa kilka lat i być może chcielibyśmy, aby nasza dziewczyna poczuła się wyjątkowo.

 

Co na prezent dla dziewczyny przy tak ważnej okazji?

 

Wszyscy wiemy jak wyglądają typowe prezenty na osiemnastkę: gumowa lalka kupiona ze zrzutki pieniędzy, wibrator, dziwne akcesoria do alkoholu takie jak lodowe kieliszki, czy alko-ruletka – właściwie jest to masa rzeczy, które mają służyć dobrej zabawie podczas samej imprezy. Według nas chłopak nie powinien iść zupełnie tym tropem, a wybrać coś bardziej sentymentalnego, trwałego i wyjątkowego. Chodzi o to, żeby prezent posłużył przez dłuższy czas i zawsze przypominał jej o nas. Przekroczenie wieku osiemnastu lat jest symboliczne i my dając poważny prezent chcielibyśmy zaznaczyć partnerce: jestem tu, chcę tu być nadal i będę przy tobie.

 

Według nas najbardziej odpowiednim prezentem w takiej sytuacji może być biżuteria, oczywiście taka jaką lubi nasza dziewczyna. Musimy wobec tego wiedzieć fundamentalne sprawy – czy preferuje srebro czy złoto, czy nosi naszyjniki lub bransolety i kolczyki. Warto zapytać o pomoc Waszej wspólnej kumpeli, która na pewno zna te wszystkie szczegóły, które dla nas są czarną magią. Można też pokusić się o prezent z dedykacją w dniu osiemnastych urodzin. Prezent dla dziewczyny w takiej formie to np. książka którą zawsze chciała przeczytać lub mieć, lub którą Ty bardzo cenisz i wiesz, że jej się spodoba. Fajnie napisać w dniu jej urodzin kilka zdań od serca, tak aby ona mogła je przechować niezależnie od tego, jak los pokieruje dalej Waszym związkiem. Oczywiście życzymy Wam jak najlepiej. Jeżeli jesteś odpowiednio przygotowany finansowo, bo chciałeś kupić jej coś szczególnego, można pokusić się o nieco droższy prezent w postaci jakiejś elektroniki: aparatu fotograficznego, tabletu które nie są już wcale takie drogie, czy kilku gier na konsole, jeżeli lubi w nie grać. Jeżeli jednak chcesz zrobić prezent dla niej z przymrużeniem oka to zdecyduj się na funkcjonalne gadżety dla kobiet, takie jak np. aerator do wina, powerbank w kształcie szminki, ciekawie wyglądający, termiczny kubek do kawy, mapkę zdrapkę na której możecie wspólnie zaznaczać odwiedzone na świecie miejsca czy piżamę kigurumi o wyglądzie jednorożca. Jest się czym inspirować. Chłopak ma nieco utrudnione zadanie przy wyborze odpowiedniego prezentu dla swojej dziewczyny przy okazji jaką jest osiemnastka, ale jak widać, nie jest to również karkołomne zadanie, które z pewnością nie powinno nikogo przerosnąć. Życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Wymienione śmieszne gadżety pochodzą z portalu: http://www.toys4boys.pl/

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany