Praktyczne fotele biurowe podstawą wydajnej pracy

Obecnie dużo osób wybiera tak zwany siedzący tryb życia. Głównym powodem jest oczywiście praca przy biurku, która odciska piętno na naszej kondycji fizycznej i ma wpływ na tworzenie się wad postawy i zwyrodnień.

 

Jak temu zapobiec? Najlepszym sposobem jest dobór odpowiedniego fotela. Każdy pracodawca powinien wyposażyć swoje biuro, sale konferencyjną lub inne pomieszczenie w dobrej jakości krzesła i fotele biurowe. Dzięki nim wzrośnie komfort pracy, a co za tym idzie będzie ona bardziej wydajna.

Najlepsze fotele do biura

Najlepsze krzesła to takie, które łączą ze sobą ergonomiczną budowę, odpowiednią konstrukcję, dobrej jakości materiał oraz wygodę. Dokonując wyboru należy wziąć również pod uwagę możliwość regulacji. Warto również zastanowić się czy interesują nas krzesła obrotowe, czy raczej tradycyjne.

Wśród najpopularniejszych modeli można wyróżnić fotel pracowniczy Atria. Głównym jego atutem jest przede wszystkim lekkość oraz wygodne siedzisko. Tego rodzaju model obejmuje trzy różne wymiary, dzięki czemu każdy może go dopasować do siebie. Oprócz wygody krzesło można nabyć w przystępnej cenie, co sprawiło, iż znalazło ono wielu zwolenników.

Jak wybrać fotel do biura

Kolejnym fotelem, na które warto zwrócić uwagę jest Light Up. Charakteryzuje się on nowoczesnym podparciem lędźwiowym, dzięki któremu kręgosłup pozostaje w wygodnej pozycji. Poprzez wbudowany w niego system Synchro lub Synchro Self praca staje się przyjemniejsza, ponieważ daje on poczucie wygody. Wśród najlepszych krzeseł nie może zabraknąć też Stillo. Oprócz tego, iż jest niezwykle miękkie i wytrzymałe, posiada funkcję blokady siedziska oraz możliwość oparcia w pięciu różnych pozycjach. Posiada również funkcję Anti-Shock, która chroni plecy przed uderzeniem.

Dla osób, które cenią sobie szczególną wygodę poleca się @-motion. Jest to krzesło o wielu różnych funkcjach. Można tu wyróżnić możliwość kołysania się, Anti-Shock, regulację głębokości siedziska, możliwość blokady i wiele innych. Jeśli chodzi o fotele gabinetowe to warto polecić takie modele jak Ceo, Chester, Elf, Lynx, Vector, Galileo.

Czy droższy fotel jest lepszy?

Oprócz tych wymienionych jest oczywiście jeszcze wiele innych. Co łączy te rodzaje? Przede wszystkim wygodne siedzisko, wysokiej jakości wykonanie, wygodne zagłówki, kształt zapobiegający bólom kręgosłupa i wiele innych niesamowitych funkcji.

Warto zapoznać się z ofertą firmy Mebel Serwis i wybrać fotel odpowiedni dla siebie, ponieważ to od niego zależy wygoda i lepsza wydajność w pracy.

Źródło:

fotele biurowe Warszawa – Mebel Serwis http://mebelserwis.pl/produkty/c/52/krzesla-i-fotele-biurowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *