Powiedz mi, jakie nosisz buty, a powiem Ci, kim jesteś. Buty marki Vans dla prawdziwych mężczyzn

0 174

Obuwie to część garderoby, która odzwierciedla naszą osobowość. Szyk i elegancja, nierzadko ustępują stylowi sportowemu, choć nie wyklucza się też sprytnego połączenia tych obu. Po butach można poznać, z jakim człowiekiem mamy do czynienia – praktycznym, ceniącym najnowszy krzyk mody, zachowawczym lub spontanicznym. Luźny, modny i barwny styl reprezentują buty dla mężczyzn marki Vans. Sprawdź, czy pasują również do Ciebie.

 

Subkultura Skate’ów jako kolorowa inspiracja dla powstania Vansów

Paul Van Doren to założyciel firmy Vans produkującej obuwie od 1966 roku. Vansy znane są na całym świecie, a cechuje je niesamowita wygoda oraz kolorowy styl, dla którego wzorem stała się amerykańska subkultura Skate’ów. Vansy są szczególnie chwalone przez mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia. Buty marki Vans można dostać m.in. w sklepie e-sporting: http://e-sporting.pl/.

Buty bez sznurówek Vans “slip on” dostępne w e-sporting

Powstała również seria Vansów bez sznurówek w linii “slip on”. Ta nowoczesna seria obuwia marki Vans skupia dziś rzesze fanów (głównie młodzieży), ze względu na wygodę zakładania i noszenia tego rodzaju butów. Nie dziwi więc fakt, że Vansy pojawiają się na stopach skateboarderów, surferów czy artystów. Jako element stanowiący łącznik z kulturą streetwear są ceniona przez użytkowników na całym świecie. Bardzo dobrej jakości materiał oraz solidne wykonanie podeszwy sprawiają, że jazda na deskorolce jest bezpieczna i niezwykle przyjemna.

Co przemawia na korzyść butów męskich Vans?

Dotrzymujące kroku aktualnym trendom i komfortowe Vansy Authenic lub Vansy Era są dostępne w asortymentach wielu sklepów, jednym z nich jest e-sporting. Znajdziemy w nim buty o interesującym nas kolorze, rozmiarze, kroju i wzorach. Trampki Vans to jedna z najpopularniejszych marek obuwia, ciesząca się uznaniem zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Jakie zalety posiadają Vansy?

Przede wszystkim są to buty zapewniające naszym stopom wysoki komfort, antypoślizgowa konstrukcja gwarantuje nam bezpieczeństwo, a dzięki dobrej przyczepności podeszwy umożliwia swobodną jazdę na deskorolce. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że Vansy są przewiewne, a stopy mogą w nich “oddychać”.

Vansy uzupełnią męski strój, dopasowując się do stopy i stabilizując ją. Możesz ich używać nie tylko w skate parku, lecz także na co dzień, zakładając je do pracy, na spacer z dziewczyną bądź na innego rodzaju okazje, przy czym świetnie zdają egzamin podczas prób freestyle’u na rowerze, podczas biegania czy innych aktywności fizycznych. Jesteś wyluzowanym facetem? Wobec tego Vansy doskonale odzwierciedlą Twój stosunek do życia. Więcej informacji na temat oferty sklepu znajduje się na stronie: http://e-sporting.pl/produkty/pl/on/meskie-buty- vans,39,5878.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany