Potencjał Branży Network

Wymarzony luksusowy samochód, zagraniczne wycieczki do egzotycznych krajów, zdrowie i bogactwo. Brzmi zachęcająco! Sprawdź, jak Ty możesz się wzbogacić się, osiągając dochód pasywny…

Branża networkingowa działa w oparciu o kompetencje, wiedzę, umiejętności, doświadczenie i potencjał relacji Klient i Sprzedawca. U podstaw tego biznesu wielopoziomowego leży nawiązywanie znajomości z osobami z różnych branż, wzajemne zaufanie, gotowość do niesienia pomocy i rekomendowanie usług, które prezentują dobrą jakość.

Jakie konkretne korzyści niesie Tobie możliwość zdobywania pasywnego dochodu:

oszczędność czasu – nowy model biznesowy – SoftMarketing™ to oszczędność czasu poświęconego na szukanie odpowiedniej osoby lub firmy oraz pieniędzy. Nie jesteś skazany na pracę przed biurkiem przez konkretną ilość czasu oraz nie grozi Ci utrata płynności finansowej,

zysk finansowy – to ile pieniędzy zarabiasz jest uzależnione od Twojego wkładu pracy, zaangażowania i umiejętności interpersonalnych. To świetne rozwiązanie zarówno dla osób szukających dodatkowego źródła dochodu jak również dla tych, którzy całkowicie angażują się w te działalność. Zazwyczaj ta druga grupa osób osiąga w SoftMarketingu™ największe sukcesy, gdzie dochody sięgają nawet stu tysięcy miesięcznie,

zasada wzajemności – współpraca oparta na zaufaniu i budowanie relacji w tym biznesie to podstawa. Zasada wzajemności stanowi podstawę dla rozwoju jednej i drugiej strony podczas sprzedaży,

gwarancja rozwoju – praca oparta na budowaniu struktury i kontaktów biznesowych to realna okazja na poznanie masy wspaniałych ludzi o różnych, ciekawych doświadczeniach. Praca z klientem budzi pewność siebie, uczy pokory oraz szacunku do drugiego człowieka.

Patrząc w przyszłość i obserwując zmieniające się realia gospodarcze polska firma DuoLife wyszła z propozycją nowego modelu biznesu – SoftMarketingu™ –opartego na wieloletnim doświadczeniu biznesowym inicjatorów tej nowej filozofii. Założyciele firmy połączyli korzyści wypływające z 5 znanych sposobów zarabiania pieniędzy: pracy etatowej w małej firmie, korporacji, biznesu klasycznego, franczyzy i marketingu sieciowego. Sam model, jak mawiają założyciele, jest naprawdę swobodny, miękki, bezpieczny i pozostawia możliwość wyboru. Oferuje bezpieczeństwo finansowe, gotowy schemat działań, swobodę inwestycji, pasywność dochodu, nieograniczone możliwości finansowe, wsparcie, edukacje i awanse. Pozwala na zarabianie prowizji z obrotu towarowego generowanego przez struktury współpracowników firmy. Ze względu na to, że ludzie są różni i mają różne możliwości czasowe model biznesu softmarketingowego oferuje 2 kierunki budowania struktury: pasywną i klasyczną. To właśnie dlatego ta forma biznesu jest idealna zarówno dla osób pracujących jednocześnie na etacie oraz dla tych, którzy całkowicie poświęcili się rozwijaniu biznesu w obszarze SoftMarketingu™.

Kariera w DuoLife daje możliwość zdobywania comiesięcznych prowizji, nagród i zaszczytów. Na tych, którzy zaangażują się w pracę w strukturach firmy DuoLife, czekają profity w postaci samochodów marki Mercedes i Jaguar czy wycieczek zagranicznych m.in. do Grecji czy Dubaju.

SoftMarketing™ jest odpowiednim rozwiązaniem nie tylko dla rekinów biznesu, ale także dla tych, którzy dopiero uczą się prowadzenia własnej działalności. Wartością naddaną jest udział w rzetelnej promocji zdrowia i właściwej profilaktyki zdrowotnej, ponieważ produkty DuoLife charakteryzują się najwyższą jakością, są w stu procentach naturalne, pomagają ludziom zapobiegać i wspierają w walce z chorobami w pełni naturalny sposób.

Aby dołączyć do Klubu DuoLife, należy wykupić konkretne artykuły, czyli tzw. Pakiet Startowy. Po otrzymaniu numeru ID, nowy Klubowicz uzyskuje tańszy dostęp do produktów, wiedzy oraz możliwości korzystania z profesjonalnej infolinii medycznej i wiele, wiele innych profitów. Nowy członek Klubu wybiera pakiet, który najbardziej mu odpowiada, a co 4 miesiące cieszy się gratisem o wartości nawet 500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *