Pomysł na prezent dla mężczyzny do 50zł 

0 56

Co prawda Dzień Chłopaka za nami, ale przed nami – i to całkiem blisko – najbardziej prezentowy miesiąc w roku, czyli grudzień. Mikołajki to miłe święto i doskonała okazja do wręczania sobie drobnych prezentów.

Co prawda w tym roku można tylko pomarzyć o korporacyjnym losowaniu mikołajkowym i raczej nie będzie corocznej „christmas party” z tej okazji, z otwieraniem prezentów przy współpracownikach. Zawsze można zorganizować Mikołajki w gronie rodzinnym lub znajomych. Zobaczcie, jakie propozycje prezentów do 50 złotych przygotowaliśmy!

Koszulka ze śmiesznym napisem

Koszulki ze śmiesznymi napisami to męska klasyka prezentowa. Można zaprojektować ją od A do Z lub skorzystać z gotowych wzorów. Zawsze znajdzie się coś pasującego do osoby, którą będziesz obdarowywać: jego powiedzonko, ulubiony bohater, a może zabawy rym do jego imienia? Jeśli znasz jego ulubiony kolor, prezent zyskuje na wartości!

Brelok do kluczy lub etui na klucze 

Wbrew pozorom nie jego wygląd jest tu najważniejszy, a jego przydatność! Mało kto kupuje sobie breloczek albo etui na klucze samodzielnie, ale dopiero jak dostanie taki prezent i zacznie go używać, doceni jego sens. W końcu skończy się odwieczne szukanie klucza, nerwowe macanie się po kieszeniach z powtarzanym zaklęciem „przed chwilą tu był!”. Brelok może być śmieszny, elegancki, bardzo duży lub raczej dyskretny – jego zadaniem jest łatwe znalezienie kluczy, które chowają się wtedy, kiedy są najpotrzebniejsze! 

Kubek na kawę lub herbatę

Kubek może też być wykorzystywany do przyrządzenia w nim popularnego, męskiego dania, jakim jest zupa w proszku… Można też w nim przyrządzić budyń, sprawdzi się do nałożenia lodów, jeśli zmywarka nadal nie skończyła swojego programu. Kubki należą do tej samej kategorii prezentowej, co koszulki – zawsze znajdzie się motyw pasujący do osoby, której go wręczamy! Ciekawą alternatywą dla zwykłych kubków są te o dużej pojemności. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie trzeba dwa razy chodzić po picie, a to jest takie wygodne!

Nowe spojrzenie na czekoladę

Głupio jest wręczyć facetowi dużą Milkę – ale już czekoladki w kształcie młotka albo kombinerek? A może czekoladowa figurka w kształcie pada do gry? Dla fana piłki nożnej można wybrać zestaw czekoladek w kształcie drużyny piłkarskiej lub wielkiej, czekoladowej piłki nożnej. Zapalonemu motocykliście kup czekoladę w formie motocykla. Są też czekoladki-krawaty albo piloty telewizyjne. Będzie i zabawnie i słodko! 

Męskie kosmetyki

Mężczyźni coraz świadomiej sięgają po kosmetyki. Używają ich, żeby lepiej wyglądać, żeby dobrze się czuć i żeby spowolnić procesy starzeniowe. Można wybierać z zestawów kosmetycznych dedykowanych pielęgnacji brody, super zestawów do stylizacji włosów lub postawić na klasykę, czyli dobrej jakości preparaty nawilżające do twarzy. W tej cenie można kupić nawet kosmetyk wegański i organiczny. 

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany