Nowe narzędzie dedykowane branży handlowej i logistycznej – aplikacja SerwNet

Dane pokazują, że zarówno użytkownicy indywidualni jak i całe przedsiębiorstwa coraz chętniej korzystają z aplikacji mobilnych. Aby taka aplikacja znalazła swoich zwolenników powinna być prosta, wygodna i intuicyjna w obsłudze. Taka też jest aplikacja mobilna SerwNet Mobile dedykowana przedsiębiorcom z branży handlowej i logistycznej. Co ją wyróżnia oraz jakie funkcjonalności posiada?

Prowadzenie sklepu stacjonarnego wymaga wielu powtarzalnych, jednak niezbędnych czynności organizacyjnych, bez których codzienne funkcjonowanie salonu nie byłoby możliwe. Również w branży e-commerce powszednie monitorowanie sklepu jest bardzo ważne. Aplikacja SerwNet powstała aby odciążyć przedsiębiorców oraz pracowników sklepów z tych zadań, a przez to poprawić wydajność funkcjonowania tego typu biznesów.

Jak to działa, czyli parę słów o funkcjonalnościach

Narzędzie posiada możliwość realizowania inwentaryzacji rocznych oraz częściowych na wybranych grupach towarowych. Dzięki sprawnym i bezbłędnym inwentaryzacjom, łatwo uzyskać informacje o zapasie sklepu oraz reagować na anomalie, takie jak niedobory towaru, spowodowane działaniami złodzieja.

Aplikacja w sposób znaczący wpływa na proces przyjęcia i weryfikacji poprawności dostaw. Dzięki niej wszelkie rozbieżności wyłapywane są automatycznie, a na ich podstawie generowany jest dokument korygujący stan.

Ciekawą funkcją jest Money Map, czyli mapa sprzedaży wygenerowanej z każdej półki bądź modułu znajdującego się w sklepie lub magazynie. Informacja ta niezbędna jest do właściwego gospodarowania przestrzenią ekspozycyjną w salonach, ponieważ  optymalne wykorzystanie powierzchni przekłada się na wzrost sprzedaży.

Dzięki aplikacji możemy również uzyskać pełną historię sprzedaży i informacje o produkcie. Ta druga funkcja jest wyjątkowo przydatna podczas szkolenia nowego personelu, ze względu na łatwy dostęp do szczegółowych opisów charakteryzujących dane produkty. Dodatkowym atutem jest kompatybilność aplikacji z drukarkami mobilnymi, dzięki czemu możemy łatwo drukować cenówki i kody ean.

Wymienione funkcjonalności nie kończą listy narzędzi, z których możemy korzystać dzięki aplikacji. Do dyspozycji mamy jeszcze możliwość używania automatu do replenishment’u, obserwowanie nowości wprowadzonych do sprzedaży, czy przecenionych produktów. Wszystko to podane jest użytkownikowi w intuicyjnej, ergonomicznej formie.

Co wyróżnia to rozwiązanie?

Aby zainstalować aplikację wystarczy mieć smartfona z systemem Android lub IOS. Również integracja z systemami zewnętrznymi jest bardzo prosta i intuicyjna. Generalnie, proces wdrożenia nowego narzędzia w funkcjonowanie sklepu odbywa się łatwo, a koszty takiego wdrożenia są niskie. Aplikację można dostosować pod własne wymagania biznesowe – każdy z obecnych w niej modułów może być w pełni przystosowany do potrzeb klienta.

Podsumowując, aplikacja taka jak ta, poprzez odciążenie zatrudnionych osób, sprzyja optymalizacji przedsiębiorstwa. Lepsza organizacja sklepu to nie tylko zadowoleni pracownicy, ale również usatysfakcjonowani klienci, a co za tym idzie lepsze wyniki sprzedażowe.

O marce      

SerwNet Sp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane małym, średnim i dużym firmom bez względu na branżę, którą reprezentują. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością, ponieważ bez trudu mogą być one przystosowane do potrzeb konkretnej firmy, niejako „uszyte na miarę”. Między innymi dzięki temu z usług i produktów, związanych z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, za pośrednictwem SerwNet skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *