Niezbędnik jesiennych i zimowych spacerów z dzieckiem

0 62

Spacery na świeżym powietrzu są bardzo ważne dla rozwoju maluszka. Jednak nie zawsze warunki pogodowe zachęcają do wyjścia na zewnątrz, tym bardziej z małym dzieckiem. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się śpiworki do wózka, które pozwolą zachować komfort termiczny i ochronią przed zmoknięciem. Jakie jeszcze zalety posiadają śpiworki? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Czym jest śpiworek do wózka?

Spacery z wózkiem to codzienny rytuał wielu mam i tatusiów. O ile spacery letnie nie wymagają dużych przygotowań, tak inne pory roku, zwłaszcza w naszej strefie klimatycznej, mogą stanowić nie lada wyzwanie dla rodziców maluchów. Idealnym rozwiązaniem jest zakup śpiworka do wózka, takiego jak np. https://babyhit.pl/pol_m_Wozki-dzieciece_Akcesoria-do-wozkow_Spiworki-do-wozka-226.html, który uchroni dziecko przed utratą ciepła i przemoknięciem. Ale czym właściwie są śpiworki do wózka? To nic innego jak skrojone na miarę, szczelne kocyki przypominające śpiwory dla dorosłych, które chronią dziecko przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi. Większość z nich wykonana jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów, które z jednej strony pełnią doskonałą barierę chroniącą dziecko przed chłodem, a z drugiej są przyjazne dla malucha (np. wyściełane od środka miękkim materiałem minky).

Bogata oferta

Rynek akcesoriów dziecięcych jest bardzo bogaty. Nie inaczej jest ze śpiworkami do wózków. W ofercie dobrych sklepów internetowych (np. www.babyhit.pl) znajdziesz szeroką ofertę najwyższej klasy śpiworków, które zadowolą najbardziej wymagających rodziców oraz ich potomstwo. Wiele modeli śpiworków charakteryzuje się dużą uniwersalnością. Można je z powodzeniem wykorzystać zarówno w wózkach głębokich jak i spacerówkach. Niektóre sprawdzą się też doskonale w fotelikach samochodowych ,czy nawet na sankach. Zewnętrzne powłoki śpiworków do wózka są nieprzemakalne, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w deszczowe czy śnieżne dni. Ponadto można je prać w pralce, a to zdecydowanie ułatwia użytkowanie.

Do wyboru, do koloru

Wiele śpiworków do wózka poza funkcjonalnością charakteryzuje przepiękny design i kolorystyka, którą zachwycą się zarówno dzieci jak i ich rodzice. Przepięknie prezentuje się choćby śpiworek marki Babyactive dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Wyposażony jest on w kaptur z ekologicznym, odpinanym futerkiem, który dodatkowo chroni maluszka przed chłodem. Otwory montażowe ułatwią z kolei przypięcie dziecka w aucie. Innym przepięknym modelem śpiworka jest dostępny w wielu kolorach, minimalistyczny pikowany śpiworek Snogga marki Cybex wykonany z wysokiej klasy materiału odpornego na wilgoć. Innym niewątpliwym atutem tego produktu jest jego waga. Wersja mini waży bowiem zaledwie 240 gramów!

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany