Niezapomniany wieczór tylko we dwoje

Każda para, niezależnie od długości związku, potrzebuje raz na jakiś czas spędzić trochę czasu sam na sam. Nie oznacza to jednak, że źle się czują i bawią w towarzystwie znajomych, jednak czasem trzeba pobyć tylko we dwoje.

Doskonałą okazją może być, na przykład, rocznica związku czy urodziny, jednak każdy normalny dzień również będzie dobry. Pozwoli to na podtrzymanie bliskości między partnerami i polepszy ich wzajemne stosunki. Jak zorganizować taki niezapomniany wieczór?

Kolacja we dwoje

Stare powiedzenie brzmi: „Przez żołądek do serca” i jest w tym bardzo dużo prawdy. Wspólnie przyrządzony posiłek pozwoli na spędzenie dodatkowego czasu razem i dobrą zabawę w kuchni. Nikt nie musi być przy tym mistrzem kulinarnym, wystarczy spróbować. Zawsze można też zamówić coś z dostawą do domu albo zjeść na mieście.

Romantyczny film

Nie musi być on jednak z gatunku romansowego, którego tak nienawidzą mężczyźni. Ważne jest, żeby między partnerami zapanowała atmosfera czułości. Można się przytulać nawet podczas oglądania filmu akcji czy horroru.

Wspólna kąpiel

Najlepiej wychodzi, jeżeli można ją zorganizować w wannie. Wspólne siedzenie w ciepłej wodzie, pośród piany pozwala się rozluźnić i zrelaksować. Każdy zasługuje na taką chwilę po ciężkim dniu. Gdy ktoś posiada jedynie prysznic, możliwość relaksu jest mniejsza, jednak nie wyklucza to całkowicie możliwości wspólnej kąpieli.

Seks

Nie od dzisiaj wiadomo, że seks wydziela w organizmie człowieka endorfiny, które są odpowiedzialne za dobry nastrój i szczęście. Nie ma też nic równie zbliżającego do siebie partnerów niż ten właśnie akt miłosny. Zdecydowanie przyda się długa gra wstępna, która może obfitować w nowości. Wysoko wskazany jest masaż przy użyciu pachnących olejków. Akcesoria BDSM są teraz modne wśród par i pozwalają na odkrycie nowych, wcześniej nieznanych doznań.

Zaplanowanie wyjątkowego wieczoru nie musi wiązać się z wysokimi kosztami lub skomplikowanym procesem organizacyjnym. Praktycznie każdy pomysł będzie dobry, jeśli zapewni partnerom bliskość. Nie bójmy się nowych wyzwań. Czasem warto wdrożyć w życie jakiś szalony plan, który zaskoczy partnera.

Źródło: mypleasure.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *