Naturalny atrybut mężczyzny: maszynka do golenia z bambusową rączką i aloesem

Maszynka do golenia jest ważnym narzędziem dbania o wygląd i atrybutem niemal każdego mężczyzny. Jak pokazują wyniki badania[i] przeprowadzonego na zlecenie marki Bulldog, niezależnie od tego czy mężczyźni noszą brodę czy golą cały zarost, używają jej regularnie. Aż 64% badanych goli się przynajmniej kilka razy w tygodniu, a brodacze podgalają swój zarost. Na co zwracamy uwagę przy wyborze akcesoriów do golenia? Okazuje się, że obok bardzo praktycznych kryteriów, jak przystępna cena (76%) czy wygoda użytkowania (71%), dla prawie połowy Polaków ważne są także elegancki, nowoczesny design (47%) i ekologia (46%). Odpowiedzią na te oczekiwania jest zastosowanie w maszynce naturalnych i modnych składników, jak bambus i aloes, które w połączeniu z pięcioma ostrzami gwarantują efektywne i łagodne golenie.

 

W męskim dążeniu do dobrego wyglądu duże znaczenie mają dobrej jakości akcesoria do golenia. Co piąty mężczyzna używa maszynki z wymiennymi ostrzami codziennie, a 42% Polaków sięga po nią kilka razy w tygodniu. Nic więc dziwnego, że dla 66% badanych ważne jest, aby marki oferowały gamę produktów odpowiednią dla zróżnicowanych męskich potrzeb. Dużą popularnością cieszą się produkty oparte o naturalne elementy. Wykorzystywany w akcesoriach do golenia bambus, doskonale zastępuje plastikowe części maszynki, a pasek nawilżający z aloesem chroni przed podrażnieniami.

Naturalne połączenie podczas golenia

W ostatnim czasie bambus odważnie wszedł na rynek produktów ekologicznych i występuje w naszych domach w postaci mebli, dekoracji, akcesoriów, a nawet ubrań. Jest to materiał przyjazny środowisku i stanowi dobrą alternatywę dla plastiku. Ponadto bambus pozwala na tworzenie pięknych i trwałych elementów akcesoriów do golenia, które goszczą w męskich łazienkach. Wykorzystanie tego materiału nie tylko gwarantuje ładny wygląd maszynki, ale idzie w parze z przystępną ceną (ok. 50 zł).

Drugim naturalnym surowcem, który sprawdzi się podczas golenia jest aloes – źródło drogocennych dla człowieka składników. Jego właściwości kojące, przeciwzapalne oraz bakteriobójcze świetnie sprawdzają się w pasku nawilżającym maszynki do golenia. To pozwala na ograniczenie podrażnień i czyni golenie przyjemnym, co jest istotne dla prawie ¾ mężczyzn.

Połączenie tych dwóch modnych i skutecznych wytworów natury jest odpowiedzią na potrzeby mężczyzn. Co ciekawe, wyniki badania pokazują, że naturalne składniki, pozwalające na ograniczenie ilości plastiku w produktach oraz design akcesoriów do golenia są doceniane z wiekiem. Mężczyźni są otwarci na nowe propozycje i chętnie korzystają z nowoczesnych rozwiązań, które łączą w sobie wyszukany design i ekologię. Im starsi badani tym te kwestie są bardziej istotne. Zatem nasze akcesoria do golenia mogą być świetnym prezentem, zarówno dla partnerów czy braci, jak i ojców – mówi Mateusz Góral, Senior Brand and Media Manager z Bullodoga.

Przyjrzyj się, zanim kupisz

Wybór odpowiedniej maszynki do golenia, spełniającej nasze oczekiwania, nie jest wcale prosty. Warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych elementów, które wpływają na trwałość akcesoriów oraz doskonale łączą skuteczność z delikatnością i komfortem użycia.

  1. Policz ostrza – pięć oryginalnych stalowych ostrzy zapewni wygodę i gładki efekt.
  2. Sprawdź, czy dotrzesz wszędzie – ruchoma główka wykonana ze szczotkowanego metalu oraz precyzyjny trymer pozwolą na łatwy dostęp do każdej golonej części twarzy.
  3. Pamiętaj o ochronie – maszynki do golenia są wyposażone w specjalny pasek nawilżający, umieszczony nad ostrzami, by skutecznie zmniejszyć ryzyko podrażnień.
  4. Obejrzyj rączkę – wodoodporny i wymienny uchwyt z naturalnego bambusa, przełoży się na trwałość i komfort użytkowania, a wyszukany design sprawi, że maszynka będzie się świetnie prezentować na łazienkowej półce.
  5. Nie zapomnij o pielęgnacji – męska skóra zasługuje na szacunek, dlatego po zakończeniu golenia, warto użyć odpowiedni balsam po goleniu.

Maszynki do golenia oraz inne produkty Bulldog znajdziesz na: www.rossmann.pl

Bulldog Skincare For Men oferuje akcesoria do golenia i produkty stworzone specjalnie do pielęgnacji męskiej skóry i zarostu. Symbolem, jak i nazwą marki stał się buldog – może nie jest on najbardziej atletycznym zwierzęciem, ale jest wyjątkowo wiernym przyjacielem. Marka wyróżnia się przede wszystkim prostotą i szacunkiem do natury. Maszynki do golenia są wyposażone w wodoodporną, bambusową rączkę, która jest przyjazna dla środowiska. Produkty Bulldog łączą w sobie to co najlepsze z natury – kamelinę, zieloną herbatę i aloes ze starannie dobranymi składnikami stworzonymi przez człowieka. Produkty Bulldog nigdy nie zawierają sztucznych barwników czy substancji zapachowych i plastikowych mikrocząsteczek. Ponadto opakowania produktów są przyjazne środowisku, ponieważ powstają z odnawialnych zasobów trzciny cukrowej oraz plastiku z recyklingu, zawsze gdy to możliwe. Marka jest certyfikowana przez Cruelty Free International, ponieważ nigdy nie używa składników pochodzenia zwierzęcego i nie testuje produktów na zwierzętach. Produkty są odpowiednie dla wegetarian i wegan. Dla Bulldoga kluczowa jest prostota i skuteczność, a także bycie po prostu fair. Marka zapewnia doskonałą jakość w przystępnej cenie. Bulldog obecnie jest dostępny w ponad 30 krajach na świecie. W Polsce w sprzedaży stacjonarnej produkty marki: maszynka i wkłady do golenia, balsamy po goleniu oraz produkty do pielęgnacji brody są dostępne w sieci Rossmann. Cały asortyment Bulldog (w tym produkty do pielęgnacji skóry) można nabyć w sklepach internetowych.

 

[i] Badanie przeprowadzone przez SW Research w maju 2021 r. metodą CAWI, na reprezentatywnej próbie 1000 dorosłych Polaków, w tym 470 mężczyzn. Prezentowane wyniki dotyczą respondentów płci męskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *