Najlepsze męskie prezenty do 100 zł 

Zastanawiasz się, jaki kreatywny prezent kupić koledze, bratu albo teściowi? Czy mając przeznaczony na ten cel budżet w wysokości 100 złotych, można kupić prezent, który zyska miano najlepszego? Oczywiście, z naszymi radami Ci się uda. Zapraszamy na ranking najlepszych męskich prezentów do stówki! 

Prezent dla taty, brata albo teścia

Za 100 pln możesz kupić fajną, casualową koszulę o ponadczasowym fasonie. W dodatku wykonaną z dobrej bawełny. Zajrzyj na strony popularnych sieciówek – tam dodatkowo możesz poprosić o zapakowanie produktu na prezent, więc odejdzie Ci problem z zakupem papieru do pakowania prezentów albo oklepaną torebką prezentową. Jeśli z osobą obdarowaną żyjesz blisko i masz dobre relacje, możesz dyskretnie podpytać o rozmiar. Zawsze możesz też poprosić kogoś z jego otoczenia o pomoc w dobraniu rozmiaru. 

Nowoczesne, personalizowane etui na smartfon

Dobrym pomysłem na prezent jest etui na telefon. Możesz wybrać z szerokiej oferty dostępnej w sklepach z elektroniką, kupić case dedykowany przez producenta, lub zaprojektować własny model. Nawiązujący do jego hobby, ulubionego serialu na Netflixie albo jedzenia, którego nigdy nie odmawia!

Prezent dla smakosza kawy

Osobie, która zaczyna dzień od kawy, za sto złotych możesz kupić praktyczną kawiarkę. Dzięki temu drobnemu gadżetowi, kawa będzie zawsze mu smakować – a co najważniejsze, jej zapach cudownie roznosi się po całym domu. Najlepszy ekspres do kawy nie daje takich walorów zapachowych! Kawosze lubią w ogóle kawowe gadżety, więc nie musisz się martwić o to, że nie wyjmie kawiarki z pudełka. Zapewniamy: prezent rozpakuje i będzie w ciągłym użyciu. 

Daj mi trochę ciszy

Pandemia testowała życie par, rodzin i osób, które nie są singlami. Nagle okazało się, że wszyscy za dużo i za głośno gadamy! I to może męczyć… Dlatego prezent w postaci dobrych słuchawek będzie antidotum na domowe dźwięki. Postaw na słuchawki dobrej klasy: JBL, Marshall albo Hama. Obdarowany z pewnością będzie Ci wdzięczny!

Ciekawy kryminał

Czytanie książek zawsze było modne, ale ceny są zaporowe. Nie sprzyjało mu także życie w ciągłym pędzie. A warto, warto czytać książki! Podnoszą elokwencję, zwiększają zasób słów i pobudzają wyobraźnie. No i przede wszystkim: zapewniają wspaniały relaks! Kumplowi kup dobry kryminał albo nawet dwa. Nawet, jak nie przeczyta książki, to położy ją na półce i będzie stanowiła dodatek do wystroju wnętrza. Jednak jeśli wybierzesz coś z klasyki polskich lub skandynawskich kryminałów, możesz liczyć na to, że prezent będzie trafiony. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *