Na czym polega web push advertising?

Chyba każdy z nas zetknął się już z reklamą typu web push, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, czym ona jest. Co warto wiedzieć o reklamie web push?

Web push advertising – co to jest?

Pod pojęciem takim jak web push advertising znajduje się nowa metoda reklamy internetowej, która pozwala na prezentowanie przekazu reklamowego dużym grupom odbiorców.

 

Reklama push, inaczej notyfikacja albo powiadomienie push, to małe okienko, które wyświetla się na ekranie i prezentuje informacje reklamowe. Gdy jej odbiorca jest zainteresowany zaprezentowaną ofertą, może wejść na stronę WWW reklamodawcy, aby tam dowiedzieć się o więcej.

 

Reklama tego rodzaju może być używana zarówno w przypadku tradycyjnych komputerów (desktop), jak również na urządzeniach mobilnych z systemem Android – smartfonach oraz tabletach.

 

Z web push advertising korzysta obecnie wiele stron internetowych, na przykład strony informacyjne czy sklepy internetowe. To wszechstronna reklama, która może być zastosowana w praktycznie każdym przypadku.

 

Zalety web push advertising:

  • wysoka skuteczność w prezentacji przekazu reklamowego
  • precyzyjne dotarcie do odbiorców
  • dostępna na komputerach desktop i urządzeniach mobilnych
  • przystępne ceny kampanii reklamowych

 

Te wszystkie zalety powodują, że dzisiaj reklama przez notyfikacje push jest bardzo popularna.

 

Jak zacząć korzystać z web push advertising?

Aktualnie reklama typu push jest łatwo dostępna dla reklamodawców. Działania w zakresie web push advertising można powierzyć zewnętrznym agencjom reklamowym, ale również można prowadzić je we własnym zakresie.

 

Za pomocą takich narzędzi do prowadzenia reklamy web push jak https://push-ad.com/pl/ możliwe jest samodzielne zaprojektowanie reklamy tego typu, a także kontrolowanie jej skuteczności w znacznie niższych cenach niż w przypadku usług agencji reklamowych.

 

Zatem reklama web push to atrakcyjny wybór dla każdego, kto chciałby reklamować się w internecie jeszcze skuteczniej i bez przepłacania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *