Na co zwrócić uwagę przy wynajmowaniu samochodu z wypożyczalni aut

Wypożyczanie aut staje się coraz bardziej popularną i wygodną metodą na nabycie auta na czas krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Ta forma najmu obecnie bez trudu znalazła swoje miejsce, jako alternatywa dla zakupu czy leasingu samochodu.

Niewątpliwą korzyścią takiej formy posiadania samochodu jest brak kosztów dodatkowych typu ubezpieczenia, czy kosztów napraw i serwisu. Te wydatki ponosi sam najemca, czyli firma wypożyczająca samochody. Do jej obowiązków należy również utrzymanie pojazdu w należytej kondycji i prezentacji. Tak, aby potencjalny klient mógł cieszyć się czystym i schludnym, a także w pełni sprawnym autem, wyposażonym w pakiet niezbędnych udogodnień.

Dlatego obecnie na polskim rynku przybywa coraz więcej firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów. Tak samo, jak zwiększa się ilość potencjalnych klientów na taką usługę. Firmy zajmujące się najmem samochodów najczęściej ulokowane są w dużych miastach tam, gdzie mamy największe skupisko ludzi, działań biznesowych oraz turystów. Niewątpliwie do tych największych należy Warszawa. Wynajem samochodów w Warszawie nie sprawia żadnego problemu. Mamy tutaj kilkadziesiąt firm zajmujących się najmem samochodów i oferujących tego typu usługi. Jednak wypożyczalnia wypożyczalni nie równa. Dlatego, zanim zdecydujesz się na konkretną firmę, zwróć szczególną uwagę na jej ofertę.


Kto może wypożyczyć samochód

Auto może wypożyczyć praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy. Niektóre firmy stawiają warunki, że najmujący nie może mieć mniej niż 21 lat i powinien posiadać przynajmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu auta. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie Car4Vip wyróżnia się w tym względzie. Firma oferuje również samochody wraz z kierowcą dla osób niemających prawa jazdy lub praktyki w prowadzeniu pojazdu mechanicznego albo z pewnych względów niechcących samodzielnie prowadzić samochodu wynajętego. To jest jedna z opcji najmu, jaką oferuje Car4Vip.

Jakie samochody mogę wynająć

 

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie Car4Vip oferuje szeroki asortyment aut. Jak sama nazwa firmy mówi oferuje auta luksusowe i na specjalne okazje, ale też sportowe, użytkowe i miejskie. Dlatego klientem firmy może być praktycznie każda osoba.

Jakie są koszty najmu samochodu

 

Kryterium cenowe jest bardzo ważnym aspektem przy wyborze firmy wynajmującej samochody. Niemniej jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ceny podawane w reklamach wypożyczalni aut, są chwytem marketingowym, aby przyciągnąć zainteresowanie ofertą. Przy podpisywaniu umowy najmu klient dowiaduje się o dodatkowych kosztach i warunkach, których się nie spodziewał. Dlatego warto wybierać takie, które rzetelnie informują potencjalnych użytkowników o wszystkich warunkach umowy.

Firma Car4Vip podaje całkowite koszty najmu i kaucji poszczególnych samochodów. Cena najmu w dużej mierze uzależniona jest od długości najmu i rodzaju wynajętego pojazdu. Ponadto na stronie wypożyczalni znajdziecie Państwo rzetelny i szczegółowy regulamin i warunki najmu samochodu w Car4Vip.


Na jak długo można wynająć samochód

Firmy wynajmujące auta oferują wypożyczenie aut na okres długoterminowy, jak i krótkoterminowy. W zależności od potrzeby klienta firma Car4Vip oferuje samochód na wakacje lub ferie, do ślubu, do celów prywatnych lub biznesowych, czy na dojazd na lotnisko. Samochód może być wypożyczony z kierowcą lub bez. Dla gości specjalnych firma oferuje wypożyczenie auta z ochroną. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz elastyczna oferta, która sprosta wymaganiom najbardziej wymagającego interesanta sprawia, że każdy nasz kontrahent może się czuć jak VIP w naszej firmie.

Jakość wykonanej usługi

To kolejny bardzo ważny aspekt, który bierzemy pod uwagę przy wyborze firmy wypożyczającej samochody. Zależy nam na tym, aby wynajęte auto było czyste, sprawne i przede wszystkim na czas dostarczone do klienta. To buduje dobry PR firmy na przyszłość. Dlatego każda firma powinna dbać o dobrą jakość i reputację na rynku wynajmu samochodów. Wiemy o tym doskonale w Car4Vip. O naszym profesjonalizmie, rzetelności i uczciwości świadczy wiele pozytywnych opinii naszych klientów w internecie. O to kilka z nich, które zostały umieszczone przez naszych użytkowników na forum.o2.pl:

 „Witam, 

Dziś zwróciłem auto z wypożyczalni z Warszawy Car4vip. Korzystałem 8 dni. Auto podstawione na czas, czyściuteńkie, odebrane zgodnie z umową
( co do minuty )
Cena przystępna i do negocjacji. Kaucja oddana bez żadnego problemu. Podkreślam to bo podczas poprzedniego przyjazdu do Polski korzystałem z INNEJ wypożyczalni i przy zwrocie kaucji potrącili mi 250 zł. za ryskę na kapslu. ( kpina )”

 

„Polecam wypożyczalnie Car4Vip. Fajne auta , nie ściemniają , rezerwowałem BMW 520 klient przedłużył im najem i podstawili Audi A6 Sline te same pieniądze bez żadnych zmian.
Przy zwrocie auta wszystko ok , sprawdzenie auta proforma , kaucja zwrócona.
Mają też fajne fury Audi S8 czy GTR Nissan ale to może kiedyś

Ogólnie widać ze starają się by klient do nich wrócił , a nie szukał aut gdzie indziej . Polecam”

 

„W zupełności zgadzam się z przedmówcą. Wypożyczalnia Car4vip oferuje super autka w dobrych pieniążkach. Ostatni raz brałem od nich samochód na Święta. Auto podstawione na czas, czyste i przede wszystkim zadbane. Widać że dbają o swoje samochody. Żadnych problemów z odbiorem kaucji. Myślę że pozostanę już przy tej wypożyczalni.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *