Męski Design i Bezpieczeństwo z Alpinestars

Buty Alpinestars, mają tyle wspólnego ze zwykłymi butami, co Mustang z Fiatem 126. Ten rodzaj obuwia skierowany jest wyłącznie do pasjonatów motoryzacji. 5 minut biegaczy, trekkingowców i nordic wakingowców się skończyło. Wszyscy mieli już swoje buty. Teraz przyszedł czas na rajdowców oraz ludzi, dla których nie ma innego widoku na świat niż znad kierownicy.

Czym but godny fana rajdów samochodowych musi się charakteryzować?:

1. Wyglądem. Sprawa musi być postawiona jasno już na wstępie. Nie ma prezencji nie ma zakupu. Kolekcje butów Alpinestars idealnie wpasowują się w kopertę potrzeb nowoczesnych klientów. Wzory inspirowane są ubiorem najlepszych rajdowych kierowców. Buty mają w sobie niezaprzeczalny wizualny pazur, przykuwający oko i wyraźnie wyrażający gdzie leży serce noszącego.

2. Funkcjonalnością. Jeśli coś jest do wszystkiego, to jak wiadomo jest do niczego, jednak jakiś szerszy zakres musi istnieć. W Alpinach można z powodzeniem chodzić po mieście ciesząc się tym samym poziomem komfortu, co za kółkiem naszego krążownika szos.

3. Bezpieczeństwo. Zwykły but chroni w zwykły sposób, czyli w większości przypadków wcale. Buty Alpinestars to wypadkowa technologii, designu, pasji oraz miłości do samochodów i tak jak w dobrym aucie kwestia bezpieczeństwa odgrywa tutaj pierwszorzędne znaczenie. Wszystkie buty wytworzone są z elastycznych mikro włókien oraz posiadają usztywnioną, antypoślizgowa podeszwę, oddychające wnętrze, piankowe wypełnienia, zewnętrzne ochraniacze na kostki oraz plastikowe protektory. Użytkownicy przeważnie żartują, że jedyne czego im brakuje to Wifi, ale możemy mieć nadzieje, że kolekcja 2017 ten stan rzeczy zmieni.

Buty Alpinestars łączą w sobie wszystkie powyższe cechy. Są one doskonała alternatywą dla każdego chcącego od czasu do czasu poczuć się jak u Tarantino w Death Proof. Może Stuntmanem Mikiem nie zostaniemy, ale prezencja będzie mówić sama za siebie. Inną sprawą jest prosty fakt, że nie są to buty do jeżdżenia do sklepu po bułki, tylko do realizacji swoich pasji. Jadąc na zlot motoryzacyjny lub targi samochodowe trampki, chociaż wygodne są jakoś nie na miejscu. W Alpinach każde auto zwyczajne lepiej się prowadzi. Każdy facet, w którego krwi płynie wysokooktanowa z pewnością doceni możliwości, jakie sobą prezentują buty Alpinestars.

Szerokiej drogi, pustych zakrętów i uważajcie, bo motocykle są wszędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *