Kurs tańca przed Sylwestrem! Jeszcze zdążysz!

Za miesiąc jedna z najważniejszych nocy w roku – Sylwester. Dla wielu osób to okazja do szampańskiej zabawy w gronie znajomych. Część osób decyduje się spędzić go w domu, organizując kameralne przyjęcie. Część wybiera zorganizowane imprezy w lokalu. I tu i tu nie może zabraknąć muzyki i oczywiście tańca. To najlepszy sposób, żeby przywitać Nowy Rok.

Zwłaszcza jeśli wybierasz się na imprezę zorganizowaną w lokalu. Możesz spodziewać się szaleństwa na parkiecie do białego rana przy muzyce na żywo lub z udziałem DJ’a.

Każdy może tańczyć!

Wiele osób rezygnuje z tak świetnej zabawy, ze względu na to, że nie umie tańczyć. Z jednej strony chcieliby bawić się wśród przyjaciół, tańczyć i szaleć do rana. Z drugiej czują dyskomfort na myśl o wyjściu na parkiet. Wbrew pozorom takich osób jest bardzo wiele.

To, że nie jesteś królem parkietu nie znaczy, że w Sylwestra masz siedzieć w domu. Nie czujesz rytmu? Nie znasz fajnych kroków? Nie potrafisz się wyluzować na parkiecie? Na naukę tańca nigdy nie jest za późno.

Właśnie teraz, w sezonie Andrzejek, imprez Sylwestrowych, karnawału szkoły tańca organizują naukę tańca, dla osób, które chciałyby czuć się swobodnie podczas tego typu eventów.

Jaka najlepsza szkoła tańca?

Jedną z nich jest szkoła tańca Lublin – Step by Step. Szkoła oferuje różnego rodzaju kursy, również takie przygotowujące do imprez tanecznych. Kurs tzw. tańców użytkowych pozwala poznać podstawowe kroki, które można wykorzystać na Sylwestrze, Andrzejkach, ale także weselach, balach czy studniówkach.

Zajęcia w szkole Step by Step w Lublinie odbywają się niewielkich, dwunastoosobowych grupach. Dzięki temu każdy z kursantów ma optymalne warunki do nauki, a instruktor może poświecić każdemu z nich odpowiednią ilość czasu. Oczywiście jest także możliwość wykupienia lekcji indywidualnych. To dobry pomysł jeśli zależy Ci na tym, żeby instruktor poświęcał cały czas wyłącznie Tobie. Szkoła Step by Step oferuje również możliwość nauki tańca w Twoim domu. To z kolei dobra opcja dla osób, które nie mają możliwości dojechać na lekcje do szkoły, lub nie mają czasu i wolą, żeby instruktor uczył ich w ich własnym domu. Trzeba tylko pamiętać, żeby zapewnić sobie odpowiednią ilość przestrzeni.

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć to teraz jest dobry moment. Do Sylwestra został jeszcze ponad miesiąc. To wystarczająca ilość czasu na to, żeby poznać podstawowe kroki i bawić się szampańsko podczas sylwestrowej nocy.

Jeśli mieszkasz w Lublinie sprawdź ofertę jaką ma szkoła tańca Step by Step, umów się na spotkanie i rozpocznij swoją przygodę z tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *