Jakie są rodzaje męskich dresów Adidas?

W asortymencie męskich dresów renomowanej marki Adidas znajduje się wiele odmian i rodzajów tego uniwersalnego kompletu. Firma ta zajmuje się produkcją odzieży sportowej do biegania, oraz do wielu innych rodzajów sportu. Oczywiście oprócz odzieży stricte sportowej, w kolekcji Adidasa znajdują się także modele do codziennego użytku.

Czym powinien charakteryzować się oryginalny dres Adidas?

Asortyment męskich dresów Adidas jest tak szeroki, że nie jest trudno wybrać ten właściwy. Przede wszystkim musimy wcześniej zdecydować, w jakim celu jest on nam potrzebny, tzn. czy do uprawiania sportu, czy też do noszenia na co dzień. Jeśli chodzi o stroje gimnastyczne, to nie powinny mieć wielu wykończeń, sznurówek, kieszeni.

Należy również wziąć pod uwagę porę roku. Ciepłe, zimowe modele z linii Adidas SLVR i Neo są idealne na spacery po mieście, wędrówki na łonie natury, albo na narty zimą.

Oczywiście każdy wybiera odpowiedni komplet według swojego rozmiaru i wzrostu. Dostępne są także dresy plus size z różnych kolekcji marki, które pozwalają ukryć mankamenty sylwetki. Przed zakupem zestawu zawsze należy go przymierzyć, żeby sprawdzić, czy czujemy się w nim komfortowo i czy nie krępuje on naszych ruchów.

Kolor modelu, jego styl oraz zdobienia zazwyczaj dobierane są według gustu i upodobań kupującego. Jednakże konieczne jest również sprawdzenie jakości produktu, aby nie kupować podróbek.

Jeżeli chodzi o wykonanie markowego dresu, to wszystkie jego szwy, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, powinny być równe i schludne. Natomiast krój nie powinien mieć zniekształceń tkaniny i nie powinien wyglądać asymetrycznie.

Rodzaje i kolory dostępnych męskich dresów Adidas:

  • Klasyczny kolor tej marki to niebieski. Niebieskie dresy z trzema białymi paskami nigdy nie przestają być modne i popularne. Niebieski działa uspokajająco i koreluje z błękitem nieba i morza.
  • Czarne dresy są popularne ze względu na ich wszechstronność. Są szczególnie poszukiwane do aktywności sportowych, gdyż są niezwykle praktyczne i pasują właściwie do każdej sportowej koszulki. Niestety podczas treningu ubrania, w których ćwiczymy, bardzo szybko się brudzą. Na takich modelach logo marki oraz trzy paski na rękawach i spodniach mogą być nie tylko białe, ale także żółte i niebieskie.
  • Żywe czerwienie i burgundowe modele od razu zwracają uwagę. Jeżeli więc lubisz wyróżniać się z tłumu, to możesz je nosić z powodzeniem zarówno na trening, jak i na spacer.
  • Z kolei jasne modele to znaczy białe, czy też szare produkty wyglądają bardzo elegancko i stylowo. Takie ubrania lepiej nosić w słoneczną pogodę, ale niestety są one nieco niepraktyczne, ponieważ szybko się brudzą przy codziennym noszeniu.
  • Szare modele często posiadają ozdobne wstawki w różnych odcieniach, nadające im oryginalnego charakteru. Na białych dresach paski i logo są często czarne.
  • Wśród jasnych kolorów wyróżniają się zielone modele, budzące skojarzenia z wiosenną zielenią i naturą. Mają piękny oryginalny wygląd i wiele odcieni. Biała koniczyna w szczególny sposób wyróżnia się na tle bogatego koloru i pięknie współgra z paskami na rękawach. Nadają się zarówno do treningu sportowego, jak i do noszenia w domu.
  • Najbardziej popularne wśród mężczyzn są niebieskie dresy, ze względu na ich uniwersalny charakter. Natomiast jasne, np. żółte modele są często wybierane przez młodzież.
  • Dresy Adidasa mogą być również łączone np. bordowa, czerwona lub żółta bluza i czarne spodnie.
  • Dodatkowo niektóre modele są zdobione interesującymi printami, logo napisanym dużymi literami na piersi bluzy, lub na całej długości nogawki.

Jeżeli preferujesz sportowy look, to oprócz zestawu dresowego potrzebne są także akcesoria. Aby skutecznie uzupełnić swoją stylizację, można także założyć np. modny zegarek, czy też okulary przeciwsłoneczne lub sportową czapkę. Jeśli chcesz przyzwoicie prezentować się w dresie, to niedopuszczalne jest łączenie stylu klasycznego ze sportowym. Klasyczny zestaw sportowy można nosić z bawełnianą koszulką z krótkim lub długim rękawem. Różne kolekcje Adidasa zawsze zawierają elementy uzupełniające się, które również można łączyć według konkretnego schematu kolorystycznego. Jeśli więc zamierzasz zakupić dres Adidas, to najkorzystniej zrobić to tutaj: https://xdsport.pl/pol_m_Mezczyzna_Dresy-157.html

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *