Jakie etui dla Galaxy S9?

Każdy właściciel telefonu chce zadbać nie tylko o własny komfort użytkowania, ale również o bezpieczeństwo sprzętu. Samsung Galaxy S9 to jeden z tych modeli, dla których producenci przygotowali szeroki asortyment pokrowców i etui. Warto wiedzieć, na które z nich się zdecydować.

Silikonowe, a może z klapką?

Na rynku znajduje się wiele modeli etui i pokrowców mających chronić telefon przed uszkodzeniami. Zarówno tymi powstałymi wskutek zmian atmosferycznych, jak i tymi mechanicznymi wynikających z przypadku bądź nieostrożności właściciela urządzenia.

Jednym z rodzajów takiego etui Galaxy S9 jest te silikonowe. W tym przypadku jest ono smukłe i dokładnie podkreśla design telefonu komórkowego. Chroni urządzenie przede wszystkim przed zmianami klimatycznymi. Nieco gorzej sprawdza się w przypadku upadków czy uderzeń.

Innym modelem jest etui z klapką dla Galaxy S9. Zwłaszcza w przypadku kobiet jest to sprawdzone akcesorium, które chroni przed wszelkimi zarysowaniami i zadrapaniami. Ponadto zabezpiecza wyświetlacz w trakcie upadku oraz podczas deszczu czy śniegu. Jednocześnie może ono zapewniać widoczność ekranu do pewnego stopnia, dzięki czemu bez otwierania można poznać godzinę bądź sprawdzić przychodzące powiadomienie.

Tworzywa sztuczne i skóra?

Na rynku istnieją także etui przeźroczyste wykonane z różnego rodzaju tworzyw. To ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które nie chcą ukrywać designu telefonu komórkowego. Galaxy S9 może więc wyglądać niebanalnie, a jednocześnie być chronione przed deszczem czy śniegiem, a także upadkiem.

Kolejnym rodzajem etui Galaxy S9 są wzmocnione, skórzane futerały. Nie tylko zabezpieczają one przed uderzeniami czy zadrapaniami. Innym ich atutem jest elegancki i zwracający uwagę wygląd. Nawet na spotkaniu biznesowym nie będzie faux pas, jeżeli pojawi się telefon w takim pokrowcu.

Dla pań ciekawym rozwiązaniem mogą być brokatowe etui. To rozwiązanie dla osób zdecydowanych, ceniących sobie nie tylko ochronę, ale i ciekawy wygląd telefonów. Galaxy S9 w takim pokrowcu nabierze nieco weselszego, bardziej kobiecego wyglądu.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę Flavour Design specjalizującą się w sprzedaży etui oraz akcesoriów telefonicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *