Jak zarabiać na kryptowalutach?

Od ponad 10 lat każdy z nas chociaż raz słyszał o kryptowalutach. 1 Bitcoin jest wart aż dziesięciokrotnie więcej niż złoto, a w przeliczeniu ma wartość 67 168 złotych. Podobno na bitcoinach i bit monetach można nieźle zarobić – i chyba jest to najlepszy czas, by się o tym przekonać na własnej skórze. Jak zarabiać na kryptowalutach?

Kryptowaluty – podstawowe informacje

Bitcoiny są międzynarodową walutą cyfrową, nowym rodzajem pieniądza i innowacyjną siecią płatności. Bitcoin przesyłany jest technologią peer-to-peer (p2p), czyli bezpośrednio od osoby do osoby, bez centralnej kontroli lub nadzworu banków. Bitcoin jest projektem publicznym, nikt nie jest jego właścicielem. Zmienił dotychczasowe podejście i pojęcie o systemach płatności. Wartość bitcoinów kształtowana jest przez popyt i podaż. Bramki płatności korzystają z połączeń szyfrowanych, które nie zapamiętają danych wrażliwych. Wszystko jest zatem bezpieczne. 

Co ważne, w każdej chwili można zrezygnować z prowadzenia konta z bitcoinami – wszystkie środki zostają przesłane na konto bankowe lub do portfela bitcoinowego!

Bitcoiny nie są zakazane w Polsce, nie ma także formalnych zakazów do ich posiadania lub korzystania z nich. 

Jak zacząć korzystać z bitcoinów?

Bitcoinów używa się w celu zarabiania na kryptowalutach. Aby zacząć z nich korzystać, wystarczy założyć bezpłatne konto służące do przesyłania kryptowaluty. 

Po zakupie bitcoinów, oczekiwanie na transakcję jest zależne od aktualnej prędkości w sieci Bitcoina – trwa od 10 do 30 minut. Warto założyć sobie konto w dedykowanym zarabianiu na kryptowalutach portalu. Wystarczy internet i dowolna przeglądarka internetowa. Do swoich bitcoinów ma się dostęp z każdego urządzenia: komputera, laptopa, tableta czy smartfona. 

Boty do zarabiania na kryptowalutach

Do zarabiania na kryptowalutach stworzono specjalne boty. Robot Bitcoin obsługuje wymianę wirtualnej waluty i podwaja bitcoiny swojego klienta. Obecnie trwa konkurs pozwalający zarobić na kryptowalutach, wykorzystujący właśnie boty. Po wpłaceniu lub kupieniu bitcoinów można bez przeszkód uruchomić robota, którego celem jest nieustanne zwiększanie zysków. Boty posługują się algorytmami, więc wiedzą o bitcoinach więcej niż my! Teraz wystarczy zainwestować zaledwie 50 PLN, aby wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest voucher na zakup TESLI Model 3, 3 dwuosobowych wycieczek do Paryża oraz 10 najnowszych modeli iPhone. Jeśli klient chce zwiększać swoją szansę na wygraną, może zapraszać do zabawy znajomych, ponieważ każdy zaproszony z linku znajomy oznacza dodatkowy los w konkursie. Informacje o konkursie znajdują się także na Facebooku, który automatycznie blokuje fałszywe informacje – zatem zarabianie na kryptowalutach jest naprawdę bezpieczne! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *