Jak szybko sprzedać flotę pojazdów firmowych

Samochody firmowe to najczęściej wysłużone auta, które w bardzo krótkim czasie przejechały nawet kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Pomimo że często są to kilkulatki, są one traktowane jako te najbardziej przechodzone i przez to nie cieszą się zbytnią popularnością wśród potencjalnych nabywców, nawet jeżeli ich cena jest dość konkurencyjna.

Samochody katowane przez krótki okres czasu- taka opinia panuje na temat aut firmowych, ponieważ zazwyczaj jeździ nimi wielu kierowców o różnym stylu jazdy. Poza tym są to samochody, które notabene nie mają przypisanego jednego właściciela, który by o nie zadbał jak o własne prywatne maszyny. Dlatego trudniej je sprzedać niż auta prywatne. Niemniej jednak trudniej nie oznacza, że jest to zupełnie niemożliwe. Zatem co zrobić, aby samochody flotowe można było szybko sprzedać.

Udokumentowany serwis

Auto wykorzystywane w celach służbowych powinno być regularnie serwisowane w ASO. Przy tym powinno posiadać książkę serwisową, która stanowi swego rodzaju jego metrykę napraw i przeglądów technicznych. Każdy, kto będzie chciał kupić taki samochód dowie się z niej, jak pojazd był eksploatowany. W niej zaznaczone są daty przeglądów i napraw oraz opisy wykonywanych czynności w okresie jego użytkowania. Należy przy tym bezwzględnie pilnować okresów wymaganych serwisów i zadbać o to, aby cała historia od momentu jego nabycia do sprzedaży była w pełni udokumentowana. Taki samochód zwiększa swoją wartość na rynku i swoje potencjalne szanse nabywcze przez indywidualnych klientów.

Ponadto za regularnie serwisowane auto służbowe otrzymamy wyższą cenę nawet w skupie aut takim jak Auto Skup Warszawa. Dzięki temu możemy wiele zyskać na sprzedaży całej floty samochodów służbowych.

Jak szybko sprzedaż flotę samochodów służbowych nieserwisowanych

Auto Skup Warszawa jest najlepszym rozwiązaniem na sprzedaż aut służbowych, które nie posiadają aktualnej książki serwisowej. Na miejscu nasi eksperci ocenią stan techniczny pojazdów i wycenią ich realną wartość na rynku.

Transakcja odbywa się szybko oraz sprawnie i bez zbędnych formalności. Firma proponuje najlepszą cenę na rynku, a za zakupione samochody oferuje gotówkę po dokonaniu transakcji. W salonie Auto Skup Warszawa sprzedaż samochód każdej marki i każdego rodzaju, niezależnie od jego roku produkcji i stanu technicznego.m

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *