Jak szybko i dobrze sprzedać samochód

Sprzedaż samochodu nie jest taką prostą sprawą. Na rynku jest tysiące aut wystawionych na sprzedaż, których to właściciele czekają niekiedy miesiącami, a nawet latami, aby znaleźć tego jednego zainteresowanego nabywcę i dokonać transakcji sprzedaży.

Ponadto cena za samochód zawsze jest za wysoka w rozumieniu potencjalnego klienta. I tutaj zaczynają się schody, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że nie otrzymamy takiej ceny, jaką chcemy za nasz używany samochód. A potencjalny klient będzie szukał jego ukrytych wad i domagał się dodatkowej diagnostyki. Nie dość, że w naszym aucie mogą grzebać różni eksperci od wykrywania tzw. picu (ponieważ każdy sprzedawca uważany jest za potencjalnie nieuczciwego), to jeszcze może nas to kosztować wiele czasu i nerwów. Zatem czy można szybko i sprawnie oraz po dobrej cenie sprzedać auto ?

Transakcja w ciągu jednego dnia?

O tym marzy każdy sprzedający, aby szybko i po dobrej cenie sprzedać samochód, nie bawiąc się zbędne formalności i kosztowne diagnostyki oraz naprawy. No bo zanim wystawimy samochód na sprzedaż, warto go najpierw przygotować pod względem wyglądu, jak i dokonania kontroli stanu technicznego, a także drobnych napraw, bo od tego w dużej mierze będzie zależało czy nasz towar znajdzie klienta i to po cenię, jaką byśmy chcieli za niego otrzymać. Zatem możemy to zrobić na własną rękę i zainwestować swój czas i pieniądze albo oddać je w ręce ekspertów.

Auto Skup Warszawa Ochota to jedna z wielu firm zajmująca się skupem samochodów używanych zarówno tych w dobrym stanie technicznym, jak i powypadkowych. Firma z chęcią przyjmuje samochody używane z rocznika 2002-2018, od aut osobowych po ciężarowe, biorą pod uwagę wszystkie znane na rynku marki.

Oddaj swoje auto w ręce eksperta

Auto Skup Warszawa Ochota oferuje wycenę oraz dopełnienie transakcji w serwisie oraz bezpośrednio u klienta. Nie musisz do nas jechać ze swoim autem. Wystarczy, że wypełnisz formularz online wyceny, podasz nam niezbędne informacje o swoim samochodzie, a nasz rzeczoznawca skontaktuje się z tobą bezpośrednio i dokona ekspertyzy na miejscu. A transakcja może być zrealizowana jeszcze tego samego dnia.

Niezależnie czy masz auto zadbane i prawie jak nowe, czy takie, które twoim zdaniem nadaje się tylko do kasacji- możesz zawsze liczyć na naszą uwagę i uczciwą wycenę. Posiadamy ekspertów, którzy doskonale znają się na stanie technicznym pojazdów i potrafią profesjonalnie oszacować wartość samochodu i zaproponować rozsądną, korzystną dla klienta cenę. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w branży samochodowej, z tego też względu możemy polegać na ich fachowej ekspertyzie oraz świadomym zakupie twojego samochodu.
Auto Skup Warszawa Ochota to szybki i bezpieczny sposób na sprzedaż twojego auta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *