Ile kosztują narożniki robione pod wymiar?

Narożniki pod wymiar to idealny pomysł na aranżację nowoczesnego salonu czy tego zaprojektowanego w stylu klasycznym. Dzięki rozwiązaniu, które możemy indywidualnie zaplanować przy pomocy dostępnych wzorów i możliwości doboru wymiarów do pomieszczenia mamy znacznie większe pole manewru przy wykonywaniu projektu. Daje to klientom ogromne możliwości przy wykończeniu wnętrza.

Narożniki pod wymiar – oferta jest naprawdę szeroka

Oferta narożników na zamówienie pod wymiar nie różni się od standardowej oferty gotowych narożników. Dlatego też mamy możliwość wyboru produktów z bardzo szerokiej oferty. Mogą być to eleganckie, nieco obniżone narożniki, które idealnie sprawdzą się do nowoczesnych salonów i wspólnego siedzenia przy kawie. Dla osób poszukujących rozwiązań wielofunkcyjnych idealnym pomysłem będzie narożnik rozkładany z funkcją spania na wymiar.

Również ilość pojemników można dobrać indywidualnie – dostępne są modele z jednym, dużym pojemnikiem, jak i wieloma mniejszymi. Niektóre z modeli narożników pod wymiar posiadają mniejsze schowki, które oferują możliwości przechowywania nieco mniejszych rzeczy. Ciekawą propozycją są również modele z regulowanym zagłówkiem, które dają jeszcze większy komfort i możliwości personalizacji niż standardowe rozwiązania.

Narożniki pod wymiar – cena i czas oczekiwania

W świadomości niektórych klientów nadal funkcjonuje przekonanie, że meble produkowane na wymiar są znacznie droższe niż standardowe modele dostępne w sklepach. Jest to błędne myślenie, ponieważ w dzisiejszych czasach wbrew pozorom różnice pomiędzy gotowymi produktami a narożnikami na wymiar nie są zbyt duże. Dzięki ogromnemu postępowi techniki produkcyjnej koszty indywidualnych zamówień w ciągu ostatnich kilku-kilkunastu lat mocno się obniżyły.

Znajdziemy w ofertach zarówno tanie, nowoczesne narożniki pod wymiar, jak i ekskluzywne narożniki produkowane indywidualnie na zamówienie z najwyższej półki. O ile porównując cenę produktów gotowych, a tych na zamówienie pod wymiar nie powinniśmy mieć zastrzeżeń, to na pewno planując zakup, należy mieć na uwadze czas produkcji. Narożniki w sklepach z reguły możemy kupić na miejscu lub ewentualnie będziemy musieli poczekać na dostawę z magazynu w ciągu kilku dni roboczych, natomiast jeśli chodzi o produkcję narożników pod wymiar, to trzeba zamówienie złożyć odpowiednio wcześnie, bo czas realizacji wynosi często nawet kilka tygodni.

Narożnik pod wymiar możemy zamówić na przykład w sposób klasyczny, podczas wizyty w sklepie – wybierzemy wtedy odpowiadający nam model i przygotujemy interesujące nas wymiary. Inną możliwością jest zamówienie w sklepie internetowym https://www.kamadomeble.pl/, gdzie również po wybraniu interesującego nas modelu przejdziemy do wyboru odpowiednich wymiarów pasujących do naszego pomieszczenia.

Zalety wyboru narożnika pod wymiar

Największą zaletą wykonania mebli na wymiar jest niewątpliwie dużo większa możliwość wyboru. Nie ograniczają nas wymiary, przez co często klienci tracą większość możliwości. Możesz wybrać dokładnie to, co Ci się najlepiej sprawdzi w salonie, a wymiary dopasowane zostaną indywidualnie do potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *