HBO GO – gdzie można korzystać z tej platformy?

Platforma HBO GO to jedna z popularniejszych metod dostępu do kanałów filmowych. Internetowy serwis wideo na życzenie od niedawna dostępny jest jako niezależna oferta – aby z niego korzystać, nie trzeba już podpisywać umowy z dostawcami telewizji kablowej czy satelitarnej. 

Jak zacząć oglądać HBO GO?

Aby otrzymać dostęp do zasobów HBO GO, należy zarejestrować się w serwisie. Nie jest to skomplikowany proces – zajmuje on dosłownie chwilę. Po ustaleniu danych do logowania należy się zdecydować, gdzie chcemy oglądać dostępne w HBO GO seriale, filmy oraz produkcje dla dzieci. Wybrać można jedną z czterech opcji. Najczęstszym wyborem jest przeglądarka internetowa na komputerze. To od nas zależy, z jakiej przeglądarki będziemy korzystać, ponieważ platforma HBO GO jest obsługiwana zarówno na systemie Windows, jak i macOS. Jeśli posiadamy dostęp do smart TV, możemy cieszyć się ze sporego ekranu. Z powodzeniem możecie korzystać z telewizorów Samsung i LG, które są kompatybilne z HBO GO. Dodatkowo Apple TV udostępniło apkę platformy w swoich zasobach. Jeśli Wasz telewizor nie posiada inteligentnych funkcji, ale należycie do szerokiego grona właścicieli jednej z dwóch najpopularniejszych konsol do gry, możecie pobrać aplikację HBO GO dla PlayStation lub Xbox 360. Oczywiście, dostęp do HBO GO gwarantowany jest także na urządzeniach mobilnych, wspieranych przez system iOS lub Android. Co prawda na urządzeniach mobilnych nie można skorzystać z opcji pobierania materiałów offline, ale w ten sposób, po podpięciu się pod dowolną sieć WiFi – możecie cieszyć się nieograniczonym dostępem do serwisu HBO GO z propozycjami dostępnymi na żądanie oraz „tu i teraz”. 

Ile kosztuje dostęp do HBO GO?

Pierwsze 7 dni dostępu do nieograniczonych zasobów filmów i seriali HBO GO jest całkowicie bezpłatne. Po okresie próbnym miesięczna opłata wynosi 24,90 PLN. To stosunkowo niska kwota, jeśli przyjrzymy się ofercie HBO GO: dostępnych jest ponad 6000 godzin filmów, seriali i produkcji dla dzieci, które można oglądać jednocześnie na 2 różnych urządzeniach. Co ważne, każdy tytuł oznacza polskie napisy bądź lektora. Z  serwisu HBO GO można zrezygnować w każdym momencie. Opcja pobierania filmów lub kolejnych odcinków seriali pozwala na oglądanie ich nawet bez dostępu do Internetu. 

Ważną cechą HBO GO jest możliwość założenia kontroli rodzicielskiej oraz możliwość ponownego obejrzenia wybranych materiałów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *