Garnitury służbowe, czyli eleganckie rozwiązanie na każdą okazję

0 52

Nie trzeba być specjalistą do spraw mody męskie, by wiedzieć, że garnitury to podstawowy wybór garderoby na okazje o podniosłym tonie. Czy można zakładać je również do pracy lub na inne uroczystości i spotkania służbowe? Czy rozmowa o pracę to dobre miejsce, by prezentować się lepiej niż niejeden rekruter? Odpowiemy w kolejnych akapitach na kilka pytań dotyczących garniturów na każdą okazję. Twój wizerunek specjalisty zaczyna się od wyglądu! Nie zapominaj o tym.

Garnitury na rozmowę o pracę? 3 razy tak!

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Warto zatem zainwestować w swój wizerunek, by zaprezentować się przed potencjalnym pracodawcom z najlepszej strony. Garnitury mogą okazać się w tym pomocne – zwłaszcza jeśli wybierzesz je w sposób umiejętny. Pamiętaj, że rozmowa o pracę to nie pogrzeb. Nie ubieraj się na czarno i postaw raczej na kolorystykę lub wzory, które naturalnie rozświetlą Twoją aurę.

Co to znaczy? Garnitury niebieskie, szare lub w kratę to najlepsza alternatywa, dzięki której zaprezentujesz się najlepiej, jak to możliwe. Wszystko w dużej mierze zależy od tego, o jakie stanowisko się ubiegasz. Jako specjalista ds. marketingu, możesz pozwolić sobie na nieco więcej luzu niż w przypadku rozmów na stanowisko dyrektora ds. procesu księgowości lub rozliczeń.

Imprezy firmowe – jak się ubrać?

Biorąc pod uwagę, że imprezy firmowe to czas, w którym jednoczymy się z pozostałymi pracownikami, powinniśmy dostosować swój ubiór do sytuacji. Nie możemy pokazać się w formalnym stroju, który może odstraszać potencjalnych rozmówców. Najlepszym wyborem będą w takim momencie luźne i nieoficjalne garnitury w “sportowym” stylu. Postaw na jasne odcienie i baw się rozwiązaniami, które mogą również wywołać uśmiech u pozostałych uczestników zabawy. Świetnym wyborem może być zatem krawat z humorystycznym motywem.

Uroczystości i wydarzenia o podniosłym tonie

Każda firma ma w swojej historii wielkie momenty. Może być to między innymi jubileusz lub świętowanie związane z otrzymaniem prestiżowej nagrody/wyróżnienia. Niezależnie od tego, jaki wieczór czeka na Ciebie i w jakiej roli jesteś zaproszony, warto założyć elegancki garnitur. Dzięki niemu pokażesz się innym jako osoba elegancka, reprezentatywna i dbająca o najdrobniejsze szczegóły – co w biznesie jest szczególnie istotne.

Zastanawiasz się, skąd czerpać inspiracje lub gdzie znaleźć wysokiej jakości garnitury? Miler Menswear to wyjątkowe miejsce dostosowane do potrzeb każdego eleganckiego mężczyzny doceniającego luksusową garderobę.

Leave A Reply

Your email address will not be published.