Elektryczna maszynka dedykowana do golenia miejsc intymnych?- oto właśnie Shav!

Problem zbędnego i zbyt obfitego owłosienia występuję również u mężczyzn. Ba, śmiemy twierdzić, iż nawet w większym stopniu niż u kobiet. Natomiast temat ten w przypadku mężczyzn zdecydowanie nie jest tak często poruszany. Mężczyźni nie mają również tak wiec dedykowanych im urządzeń czy preparatów do usuwania owłosienia – oczywiście nie wliczając zarostu twarzy. Zasadniczo mężczyźni używają po prostu jednorazowych maszynek do golenia. Nie jest również spopularyzowane usuwanie zbędnego owłosienia laserem, kremami czy woskiem.

 

Czy można wymyśleć koło na nowo?

Okazuje się, że częściowo tak. Takim przykładem jest maszynka do golenia miejsc intymnych Polskiej marki Shav. Twórcy tej marki postanowili przyjrzeć się temu problemowi i pochylić nad odwiecznym męskim wyzwaniem. Tworząc od nowa dedykowane urządzenie Shav zaprojektowali je uwzględniając wszystkie dotychczasowe mankamenty i słabe strony klasycznych maszynek elektrycznych oraz dodając rozwiązania ułatwiające golenie tych, specyficznych miejsc. Na skutek analizy, wywiadów, prób i błędów powstała prawdopodobnie pierwsza męska maszynka elektryczna do golenia miejsc intymnych na świecie.  Twórcy i projektanci z Shav dołożyli wszelkich starań aby ich produkt był najwyższej jakości i zdecydowanie plasował się wśród urządzeń klasy premium. O wysokiej jakości urządzenia świadczy nie tylko jego estetyka, genialna jakość wykonania ale nawet opakowanie, branding marki. Widać tu, że mamy do czynienia z dopracowanym urządzeniem a nie niskiej jakości Chińską masówką.

 

 

Co ważne producent nie zapomniał tu o najwyższej klasie bezpieczeństwa które potwierdzone jest licznymi certyfikatami i spełnieniem najbardziej wymagających norm. Korzystanie z maszynki Shav jest zatem całkowicie bezpieczne dla nas i naszej skóry. Jako Polska marka premium była wielokrotnie opisywana i recenzowana przez największe, opiniotwórcze gazety i portale takie jak Forbes czy Onet.

 

Ale jak działa samo urządzenie?

 

Maszynka Shav to zgrabne i jak już pisaliśmy niezwykle estetyczne urządzenie. Jest bezprzewodowe co ułatwia jego używanie. Dzięki dużemu, wbudowanemu akumulatorowi pozwala na długi czas pracy, nawet do 90 minut bez konieczności doładowywania. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest ładowarka dokująca będąca jednocześnie podstawką. Natomiast to co zdecydowanie wyróżnia Shav na tle klasycznych maszynek – np. takich do włosów, to samo ostrze! Projektanci i inżynierowie z Shav stworzyli innowacyjną głowicę tnącą która z jednej strony posiada niezwykle ostre ostrza z wysokiej jakości stali a po przeciwnej stronie, na dole – ich odpowiednik wykonany ze specjalnego tworzywa sztucznego. Dzięki temu rozwiązaniu nazwanego technologią CutFree cięcie jest nie tylko dokładne i następuje blisko naszego ciała ale przede wszystkim jest delikatne dla skóry bez zacięć i podrażnień. Jak wiemy skóra w okolicach miejsc intymnych i pach jest delikatniejsza a jej ukształtowanie utrudnia standardowe golenie. Dlatego w tym przypadku rozwiązanie Shav jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu.

Kolejną innowacją maszynki jest wbudowana dioda led tuż przy ostrzu która dodatkowo pooświetla naszą skórę ułatwiając dokładne golenie. To rozwiązanie w praktyce okazało się zadziwiająco pomocne i skuteczne.

Podczas naszych testów urządzenie zdało zadanie na medal, dlatego z całą pewnością potwierdzamy skuteczność takiego rozwiązania. Jeśli dodamy do tego fakt, iż Shav jest wodoodporny a producent nie zapomniał również o dostarczeniu w zestawie dwóch nasadek: 1,5mm i 3 mm.

 

 

Nie masz argumentów, aby nie kupić Shav’a!

 

Podsumujmy, Shav to rewolucyjna, innowacyjna maszynka do golenia męskich miejsc intymnych i całego Ciała ( klatka piersiowa, nogi, pachy itp..). Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie aby używały ją także kobiety. Cechami urządzenia jest najwyższa jakość innowacyjne ostrze, ledowe podświetlenie, mocny akumulator oraz wyświetlacz. Dodatkowo jest to Polska marka co również nie jest bez znaczenia. Dzięki niemu wyeliminujesz niechciane owłosienie z dowolnej części ciała, jest bezpieczne i łatwe w użyciu oraz niesamowicie skuteczne. Po prostu jest to idealny (i lepszy) zamiennik jednorazowych maszynek.

Shav to doskonały i praktyczny pomysł na prezent lub zakup dla samego siebie. Tylko teraz możesz zakupc uradzenie w specjalnej, niższej cenie korzystając z poniższego linka. Pamiętaj, liczba maszynek jest ściśle ograniczona dlatego sugerujemy nie zwlekać.

 

Maszynka go golenia Shav otrzymuje w naszym teście jedyną słuszną ocenę oraz tytuł: 10/10 – Doskonałość roku MocnaStrona.com. Urządzenie możecie kupić bezpośrednio od producenta wchodząc TU.