Ekspresy na kapsułki to już nie kuchenny sprzęt, a nowoczesny gadżet – sprawdź dlaczego!

0 221

Kolejne innowacje przynoszą nam szereg udogodnień. I to nie tylko w branży elektronicznej, ale także w świecie kawy! Wykorzystując nowoczesne ekspresy na kapsułki, możemy cieszyć się różnymi wariantami pysznego, czarnego napoju, a także połączyć urządzenie z posiadanym smartfonem i przygotować kawę nie wchodząc do kuchni!

 

Tradycyjne ekspresy odchodzą do lamusa

Kawa parzona w kawiarce, świeżo mielone ziarna, które z pieczołowitością barista ugniata w kolbie ekspresu… Dobrze znacie ten widok, prawda? Ale ostatnio jakby coraz rzadziej go doświadczamy. Zastanawialiście się dlaczego? Odpowiedź może być tylko jedna – czas. Takie tradycyjne metody parzenia kawy, choć niewątpliwie budzą sentyment, odchodzą do lamusa. Zastąpiła je kawa w kapsułkach, która coraz częściej gości w naszych kuchniach.

Przez nieustanne życie w biegu mamy coraz mniej czasu, a coraz więcej obowiązków. Niewiele osób ma czas, aby celebrować długie parzenie kawy o poranku. Jeszcze mniej osób ma czas, aby wygodnie rozsiąść się w ulubionej kawiarni, otworzyć poranną gazetą i delektować się smakiem pobudzającego napoju. W dzisiejszym świecie, czas jest na wagę złota. Staramy się go wykorzystywać jak najbardziej efektywnie. I tu z pomocą przy szybkim parzeniu kawy przychodzą nam ekspresy na kapsułki. Wciąż myślicie, że to jedynie kolejny kuchenny sprzęt? Technologia i mnogość funkcji, jakie możemy wykorzystać temu przeczą  -sprawdźcie sami.

Ekspresy na kapsułki

Ekspresy na kapsułki to wynalazek na miarę naszych czasów. Potrzebujemy szybko wypić ulubioną kawę i dostajemy to, czego chcemy. Nowoczesne ekspresy zajmują niewiele miejsca, są kompaktowe, bardzo minimalistyczne w wykończeniu. Przykładem może tu być choćby Expert&milk. To urządzenie, które zapewnia możliwość połączenia się z Twoim smartfonem za pomocą aplikacji. Przy swojej nowoczesności, jest wygodny w obsłudze, a parzona w nim kawa w kapsułkach wyróżnia się doskonałym smakiem.

Dostępne dziś na rynku ekspresy do kawy starają się wyprzedzać oczekiwania swoich użytkowników.  Wystarczy obrócić pokrętła, aby dopasować ustawienia do osobistych preferencji. Nowoczesne sprzęty potrafią także zamienić dom w małą kawiarnię, serwując nam różnorodne rodzaje kawy – od ristretto, espresso po lungo oraz americano czy kawy mleczne. Jedyne, czego potrzebujemy to kawa w kapsułkach, której różnorodne rodzaje zadbają o urozmaicenie wrażeń smakowych.

Co jeszcze może zaskoczyć nas w innowacyjnych ekspresach? Przede wszystkim nietuzinkowy design. Wyjątkowe i oryginalne wzornictwo sprawia, że ekspres do kawy przestaje pełnić rolę kuchennego sprzętu, stając się stylowym gadżetem. Obecnie znajdziemy na rynku modele w różnych rozmiarach i kolorach, a także nietypowych kształtach. W bogatej gamie możliwości każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany