Dlaczego warto wybrać się na paintball?

Paintball to rozrywka coraz bardziej znana w Polsce, która wciągnęła już niejedną osobę. Dlaczego tak naprawdę warto wybrać się do hali lub na otwartą, specjalnie przygotowaną przestrzeń, aby do kogoś postrzelać zostawiając na nim kolorowy ślad?

 

Paintball w Krakowie

Na paintball w Krakowie zaprasza ekipa Active Hours. Warto jest wypróbować wiele rodzajów rozgrywki, gdyż firma oferuje zabawę o zróżnicowanych celach. Możemy dążyć do wyeliminowania wszystkich przeciwników, do przejęcia flagi, czy odbicia zakładnika. Do gry potrzebujemy przynajmniej sześciu osób, więc jest to świetna okazja do spotkania się z znajomymi lub do zapoznania nowych ludzi.

Dla kogo?

W paintball tak naprawdę może zagrać każdy. Rozwija on sprawność fizyczną, umiejętności logicznego myślenia, współpracy w grupie oraz zdolności taktyczne. Przy tym wszystkim, stanowi źródło świetnej zabawy, ogromną dawkę adrenaliny oraz pozytywnej energii. Na pewno powinien spróbować go każdy, kto choć przez chwilę marzył o tym, aby zostać prawdziwym żołnierzem i walczyć na froncie. Nie jest też prawdą, że jest to zabawa wyłącznie dla mężczyzn. Grać mogą jak najbardziej również kobiety.

Na specjalne okazje

Paintball to świetny sposób na zdobycie niezapomnianych doświadczeń podczas wieczoru kawalerskiego. Takie wieczory kawalerskie w Krakowie możemy urządzić właśnie w firmie Active Hours. Kolejną świetną okazją do gry są firmowe imprezy integracyjne. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie biznesowe, zintegrować ludzi w pracy to gra w Paintball jest doskonałym rozwiązaniem. Tak naprawdę jednak, każdy powód jest dobry, aby spróbować gry w paintball.

Ile to kosztuje?

Gra w paintball nie jest droga. Za jedyne 75zł można grać do utraty sił, nie ma limitów czasowych. Jedyne co Ci się może skończyć to kulki, które możesz w każdej chwili dokupić. Firma Active-Hours organizuje liczne konkursy w których są do wygrania vouchery, zniżki oraz nagrody specjalne. Jedyne co wystarczy żeby być na bieżąco, to polubić nasz Fanpage. Mamy także warianty dla osób, które nie mają środków na koncie. Wystarczy zorganizować grupę 10 osób i grać z 50% zniżką, jeżeli jednak się bardziej postarasz i zbierzesz dodatkowe dwie osoby to UWAGA!!! Grasz za darmo!!! Szanujemy twój czas poświęcony na zebranie grupy do gry w Paintball. Mamy profesjonalną obsługę instruktorską, nowoczesne wyposażenie i miejsce do zorganizowania imprezy integracyjnej po grze w Paintball. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://active-hours.pl/

Firma Active-Hours Paintball Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *