Czy kabiny prysznicowe Radaway spełniają oczekiwania użytkowników małych łazienek?

Łazienka w osiedlowym bloku mieszkalnym zazwyczaj ma niewielkie rozmiary i standardowo wyposażona jest w wannę, zajmującą znaczną część jej powierzchni. Po wstawieniu pralki, praktycznie nie ma możliwości montażu umywalki lub bidetu. Lepszą funkcjonalność łazienek zapewniają kabiny prysznicowe Radaway. Producent opracował optymalne rozwiązania, umożliwiające oszczędność miejsca.

Kształt półokrągły

Ustawienie półokrągłej kabiny prysznicowej Radaway w rogu łazienki ułatwia dostęp do zawieszonych w pobliżu półek lub szafek. Wewnątrz jest prawie tyle samo przestrzeni co w kabinie kwadratowej, a zajmuje znacznie mniej miejsca. Jej bryła z przeźroczystego szkła, z delikatną linią łuku, nie zawęża optycznie małego wnętrza łazienki. Całość jest atrakcyjna wizualnie i stanowi efektowny element wystroju.

Drzwi przesuwane

Wyposażenie kabin prysznicowych Radaway w drzwi, które rozsuwają się na boki to również dobry pomysł. Półokrągła tafla zawiera się w wymiarach brodzika, więc skrzydła drzwi nie stanowią przeszkody po ich otwarciu. Taki sam efekt uzyskuje się w kabinach prysznicowych Radaway o kształtach geometrycznych. Przesuwane drzwi spełniają swoją funkcję nawet w nieco większych kabinach, o podstawie prostokątnej. Szkło hartowane, z którego wykonane są kabiny prysznicowe Radaway charakteryzują się znaczną przejrzystością. Poprzez ukrycie drzwi w obudowie, poruszanie się użytkowników po łazience jest bardziej bezpieczne.

Drzwi otwierane do środka

Bardzo praktyczne są kabiny prysznicowe Radaway z drzwiami uchylnymi do wewnątrz. Skrzydło drzwi osadzone jest na zawiasach posiadających mechanizm podnoszenia podczas otwierania i obniżania przy zamykaniu. Zapobiega to przecieraniu się uszczelki. Otwieranie drzwi w kierunku środka kabiny powoduje, że nie może zdarzyć się uderzenie szklaną płytą o inne elementy wyposażenia. Drzwi otwierane do środka to innowacyjne rozwiązanie do zagospodarowania niewielkiej powierzchni. Takie drzwi montuje się w kabinach prysznicowych Radaway o kształcie prostokątnym. Są jednoczęściowe i stanowią połowę szerszego boku. Ich otwarcie umożliwia swobodne wejście do wnętrza kabiny.

Optymalne rozmiary

Wybór kabiny zależy od indywidualnego gustu użytkownika. Jeśli ktoś preferuje klasyczne, geometryczne formy, zdecyduje się na kabinę prysznicową Radaway, którą można zakupić na stroniehttps://www.fajnalazienka.com/pol_m_producenci_radaway-_kabiny-prysznicowe-radaway-794.html o podstawie kwadratowej i boku 80 cm. Jest to rozmiar wystarczający do swobodnego korzystania z natrysku. Zwolennicy opływowych kształtów mają zapewniony taki sam komfort w kabinie półokrągłej, mieszczącej się w obrębie kwadratu o boku 90 cm.

Wszystkie powyższe rozwiązania producent zastosował z myślą o funkcjonalnym wyposażeniu łazienek o małej kubaturze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *