Co warto wiedzieć na temat marki PIT BULL WEST COAST?

A może warto zdecydować się na odzież od PIT BULL WEST COAST? Czym cechuje się ten producent? Dlaczego ubrania, które wyszły spod jego ręki, są aktualnie tak bardzo popularne? Co może być konkretnie kupione? O tym wszystkim dowiesz się po przeczytaniu poniższego wpisu.

Wieloletnie doświadczenie w branży

Producent PIT BULL działa w branży już od 1989 roku. Właśnie wtedy powstała ta marka odzieżowa, która cieszy się obecnie tak dużą popularnością. Nie tylko w Polsce, ale ogólnie na całym świecie. Co ciekawe, wszystko rozpoczęło się… od wyjazdu turystycznego do Los Angeles. W 1989 roku Volker G. Albishausen (jeden z założycieli) wybrał się do tego miasta. Los Angeles zrobiło na nim piorunujące wrażenie. Postanowił otworzyć (w Niemczech) sklep odzieżowo-muzyczny, a jego wspólnikiem został Achim Langer. Skąd wzięła się sama nazwa? Inspiracją był… pies Volkera. Początki były bardzo udane. Jak to jednak czasami bywa, wspólnicy po pewnym czasie mieli rozbieżne wizje dotyczące dalszej działalności brandu. Finalnie ich drogi się zatem rozeszły. W 1992 roku Volker wyjechał do Kalifornii. Właśnie tam rozpoczęła się produkcja oraz sprzedaż ubrań PIT BULL WEST COAST. Nazwa nie jest zatem przypadkowa. Pochodzi nie tylko od psa, ale również od miejsca, które od samego początku bardzo przypadło do gustu Volkerowi. Marka sukcesywnie zdobywała kolejne rynki. Dzisiaj jest prawdziwym potentatem. Jeśli chodzi o Europę, to przede wszystkim w środkowo-wschodniej części tego kontynentu nie brakuje osób chętnie decydujących się na ten brand.

PIT BULL WEST COAST w Polsce

Od kilkunastu lat marka prężnie działa także na terenie Polski. Trzeba zaznaczyć, że początki nie były jednak łatwe. Producent zmagał się m.in. z problemem dotyczącym podróbek. Przez pewien okres wizerunek tej firmy był mocno nadszarpnięty. Włodarze podjęli jednak decyzję, aby nieco zmienić strategię działania. Marka PIT BULL WEST COAST zaczęła produkować ubrania stosowane w rozmaitych sportach. Wydaje się, że momentem przełomowym było podpisanie umowy z federacją KSW. Obecnie elementy garderoby PIT BULL WEST COAST są promowane przez takich zawodników, jak chociażby Borys Mańkowski, Michał Materla, Karol Bedorf, czy Damian Janikowski.

Co oferuje PIT BULL WEST COAST?

Bez trudu można zdecydować się np. na kurtki Pit Bull. Takie elementy garderoby są bardzo popularne. Warto podkreślić, że kurtki Pit Bull są bowiem wykonywane z porządnych materiałów. Są zatem bardzo wytrzymałe. Dodatkowo Klienci doceniają modny design, który idealnie trafia w ich gusta. Nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić też na bluzy, czapki z daszkiem… Nie tylko jednak odzież uliczna jest oferowana przez tę markę. Można także zdecydować się na elementy garderoby dla zawodników rozmaitych dyscyplin. Chodzi o wspomniane już wyżej MMA. Poza tym PIT BULL WEST COAST oferuje ciuchy dla osób uprawiających surfing, rugby, trial rowerowy, czy runmageddon. Ubrania od tego popularnego producenta są również nierzadko wybierane przez kibiców piłkarskich, którzy mogą zakupić np. koszulkę z orłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *