Celebrytka srebrna – kiedy sprawdzi się najlepiej?

Zakup naszyjnika wydaje się być bardzo prosty, jednak w praktyce może przysporzyć niemałych problemów. Powodem jest nie tylko duża ich ilość dostępna w sklepach jubilerskich, ale również fakt, iż naszyjnik powinien pasować do różnych okazji i stylizacji. Dobrym wyborem jest więc celebrytka srebrna, która sprawdzi się w wielu sytuacjach, zarówno na co dzień, jak i od święta. Dlaczego jeszcze warto wybrać celebrytkę srebrną?

Subtelność i klasa?

Każda kobieta, która chce się poczuć jak prawdziwa gwiazda, powinna zdecydować się na celebrytkę srebrną. Jest to bardzo delikatny naszyjnik, który wygląda na szyi bardzo, ale to bardzo subtelnie. Dlaczego więc możemy poczuć się w nim jak gwiazdy dużego formatu? Ponieważ jest to bardzo częsty wybór sławnych osób. Naszyjnik ten zawdzięcza swoją nazwę właśnie temu, że jest powszechnie noszony przez celebrytów. Celebrytka srebrna dostępna jest w bardzo wielu sklepach jubilerskich. Sam łańcuszek ma delikatny splot, a zawieszka (jedna lub też większa ich ilość) jest bardzo dziewczęcym, lekkim dodatkiem. Dzięki temu całość wygląda elegancko, lecz zarazem naszyjnik ten nie jest nachalną, wysuwającą się na pierwszy plan ozdobą. Warto pamiętać, że celebrytka srebrna dostępna jest w bardzo korzystnych cenach. W przeciwieństwie do naszyjników wykonanych ze złota, celebrytkę srebrną można kupić już za kilkadziesiąt złotych. W dalszym ciągu jest ona jednak wykonana z pełnowartościowego srebra, przez co jest bardzo trwałą i piękną ozdobą.

Do czego nosić srebrną celebrytkę?

Kupując naszyjnik zwracamy szczególną uwagę na to, do czego będziemy mogły go założyć. Otóż w przypadku celebrytki srebrnej decyzja jest stosunkowo prosta, bowiem pasuje ona do niemal każdej stylizacji. Jest to bardzo delikatny łańcuszek, przez co bez problemu można założyć go do letniej, luźnej stylizacji. Na co dzień staramy się unikać złota, które jest stosunkowo ciężkie, a naszyjniki wykonane z niego nie pasują do nieformalnych stylizacji.  Tymczasem jeśli chcemy wyglądać nieco bardziej elegancko również możemy postawić na srebrną celebrytkę. Ogromną jej zaletą jest bowiem uniwersalność, dlatego sprawdza się zarówno w mniej, jak i bardziej oficjalnych stylizacjach. Pasuje do spodni, sukienki, kurtki dżinsowej czy eleganckiego płaszczu. Możliwości jest naprawdę wiele. Celebrytka srebrna została stworzona właśnie z myślą o osobach które poszukują uniwersalnej biżuterii, którą mogą nosić w wielu kombinacjach i połączeniach. Celebrytka pasuje zarówno młodym, jak i nieco starszym kobietom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *