5 telefonów z najdłużej trzymającą baterią 

Bez smartfona ani rusz! Telefony towarzyszą nam od pobudki do końca dnia. Korzystamy z nich namiętnie, trochę za dużo, z powodów praktycznych i z lenistwa. Warto, by charakteryzowały się naprawdę mocną baterią. Poznajcie telefony, które mają naprawdę pojemne baterie, pozwalające na rzadsze ładowanie!

Aby kupić telefon z dobrą baterią

Teoretycznie mogłoby się wydawać, że kupno telefonu z dobrą baterią nie jest trudne. Przecież wystarczy kupić „poziom wyższy” model używanego telefonu, prawda? Niestety to tak nie działa. Poszukiwania smartfon z długo trzymającą baterią warto zacząć od wyselekcjonowania takich urządzeń, których bateria charakteryzuje się pojemnością na poziomie 4000 mAh. Zdecydowanie dłużej na jednym ładowaniu popracują smartfony, których bateria charakteryzuje się pojemnością 5000 mAh. Takie smartfony są już bez problemu dostępne zarówno w ofercie telefonii komórkowej operatorów, jak i w sklepach z elektroniką. 

Galaxy jak żaden inny

Samsung nie zawsze wprowadza najlepsze modele, ale Galaxy M51 jest idealny dla osób poszukujących telefonów z wielką baterią! Wyjątkowa bateria o pojemności aż 7000 mAh powinna wystarczyć na około 3 dni korzystania z urządzenia. Oczywiście nie mówimy o korzystaniu ze smartfon jako maszynki do generowania snapów lub ciągłego oglądania You Tube. Samsung Galaxy M51 to także wyjątkowo szybka ładowarka o mocy 25 W. 

Tańszą wersją Galaxy jest wersja M21, która charakteryzuje się także mocną baterią – o mocy 6000 mAh, czyli odpowiadającej potrzebom dwóch standardowych dni korzystania z urządzenia. Ciekawa propozycja i dużo tańsza od flagowca M51. 

Ksiaomi, Siaomi, czyli Xiaomi Redmi! 

Myślicie, że długo trzymającą baterię znajdziecie tylko w drogich telefonach? Xiaomi Redmi 9 Was zaskoczy. Bateria o pojemności 5020 mAh z opcją szybkiego ładowania w cenie średniej-niskiej dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych tego telefonu. Warto się mu przyjrzeć! 

Hello Moto! 

Kto z Was pamięta melodyjkę powitalną motorolek? Charakterystyczny dźwięk, prawda? Motorola powróciła – w dodatku z super modelem, Motorolą G8 Power. I ten power jest tu naprawdę istotny! Bateria ma pojemność 5000 mAh, a ładowarka dołączona do urządzenia pozwoli na naładowanie 1/3 mocy baterii już w pół godziny. Żeby cieszyć się całkowicie naładowaną baterią, telefon musi się ładować 2 godziny. 

Pora na LG

Baterię o tej samej mocy, którą charakteryzuje się Motorola, ma koreański LG V60 ThinQ. 5000 mAh z pewnością wystarczy na pobudkę z kilkoma drzemkami, cały dzień korzystania z urządzenia, a nawet wieczorny prysznic z muzyką wprost z telefonu. Przed snem zdążycie raz jeszcze przejrzeć swoje social media i ustawić alarm na rano. Dopiero teraz podepnijcie telefon do ładowania – chociaż nie potrzebuje on całej nocy, aby się naładować do pełna. 

Tylko nie iPhone

Kto choć raz korzystał z telefonu od Apple, ten wie, że można je chwalić za wszystko, tylko nie za baterię! Tak naprawdę korzystanie z iPhone oznacza, że bez przerwy „jesteście na kablu” – albo właśnie podłączacie telefon do ładowania, albo odłączacie ładowarkę. Jeśli szukasz telefonu z jdłuższej trzymającą baterią, nie patrz nawet na najnowszy model iPhone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *